Оновлення застосунку: у Дії з’явилися 4 нові послуги   

Нові послуги доступні після оновлення застосунку.

Фото news.finance.ua

У застосунку «Дія» зʼявилися 4 нові послуги: пенсійні посвідчення, посвідки на постійне чи тимчасове проживання, переклад документів англійською та інші послуги.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Серед нових документів – пенсійне посвідчення. Такі документи за віком (55 років для жінок та 60 років для чоловіків) підтягуватимуться у застосунок автоматично. А представникам спецгруп потрібно буде їх додавати вручну, як COVID-сертифікати. Водночас оновлення працюватиме лише для посвідчень, виданих після 2014 року. Таких документів всього 6,3 мільйонів.

Водночас Федоров зазначив, якщо є «книжечка», пенсійне посвідчення треба оновити через звернення до Пенсійного фонду. Там верифікувати посвідчення та отримати нове, після чого документ можна буде використовувати в «Дії».

Іншим новим документом стала посвідка на постійне чи тимчасове проживання, видана після 2018 року. Додати її в застосунок потрібно вручну: спершу зчитати камерою пластикову посвідку, прикласти її до NFC-чипу на телефоні, після чого підтвердити особу через фото ID. Усього таких посвідок видано понад 200 тисяч, серед яких 130 тисяч – на тимчасове проживання.

Крім того, повертається шеринг техпаспорта, який став недоступним після 24 лютого з огляду на початок повномасштабної війни.

Аби поширити свій техпаспорт з іншою людиною потрібно виконати сім кроків: обрати у меню «Послуги» шеринг авто, обрати транспортний засіб, визначити строк призначення належного користувача, заповнити дані про себе та зберегти заявку, після чого надіслати запит через QR-код або посилання.

Аби підтвердити запит потрібно просканувати QR-код іншим користувачем, вказати свої дані та поставити Дія.Підпис. Після цього техпаспорт відобразиться в Дії іншої людини.

З урахуванням кількості українців, які вимушено опинилися за межами України, у «Дії» зʼявляться документи латиницею. Така можливість доступна для закордонного паспорта, техпаспорта та водійського посвідчення. Аби переглянути версію латиницею, потрібно перейти до меню документа.

Ще одна функція, яка повертається після припинення дії у лютому – можливість сплати штрафів від Патрульної поліції за порушення ПДР.

Нові послуги вже доступні у застосунку. Аби вони зʼявилися в «Дії», застосунок потрібно оновити.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ