Запаранюк окремим ЗМІ пояснив, чому його заступниками стали працівники «Ощадбанку»

Усіх заступників голови Чернівецької ОВА обов’язково замінять, лише на це потрібен час. А попередня робота деяких із них в “Ощадбанку” дає їм великий досвід та високий рівень відповідальності, що зараз особливо важливо.

Про це у коментарі molbuk.ua сказав голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

– Чи справді замінять усіх заступників попереднього голови ОДА і коли це буде?

– Обов’язково всі заступники будуть нові. Просто у зв’язку з військовими діями процес їх погодження відрізняється від того, який був раніше. Він полягає у більш поглибленому вивченні кандидатів, що спричиняє колосальне навантаження на урядові органи, які здійснюють цю перевірку. Через це – затримка в часі.

Але запевнити можу всіх – усі заступники будуть замінені, усі вони працюватимуть на користь нашої держави.

– Чи можете назвати вже якісь прізвища?

– Це буде недоречно, тому що, як у нас на Буковині кажуть, “не кажи нічого наперед, бо точно не збудеться”.


P.S. Від редакції. Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк продовжує коментувати кадрові призначення та свої кроки на новій посаді виключно окремим ЗМІ, ігноруючи більшість засобів масової інформації краю. Можливо, відсутність брифінгів очільника області пов’язано із забобонністю пана Руслана, який не каже нічого про кадрові зміни наперед, бо “точно нічого не збудеться”? Це точно державницький підхід і повага до ЗМІ, пане Руслане? Нагадаємо, з початку свого призначення, а це пройшло півтора місяці, новий керівник області не дав жодного брифінгу мас-медіа Буковини. Чекаємо…

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ