Нова хвиля COVID-19: у Львові можуть повернути масковий режим

Однією з причин збільшення випадків коронавірусу є низький рівень вакцинації бустерною дозою

Через початок нової хвилі Covid-19 Львів може знову повернутися до маскового режиму. Першочергово йдеться про громадський транспорт та публічні місця.
 
Про це під час пресконференції 6 вересня повідомила керівниця міського управління охорони здоров’я Леся Кобецька, передає Львівський портал.
 
На запитання журналістів, чи збираються у Львові вводити масковий режим у зв’язку зі стартом нової covid-хвилі, Леся Кобецька зауважила, що бачить у цьому потребу:

«Думаю, що це доцільно. Якщо є ріст захворюваності, то я би все-таки рекомендувала вводити масковий режим у публічних місцях, особливо у громадському транспорті. Я би радила також кожному ввести у свою культуру регулярне миття та дезінфекцію рук, а також дотримання дистанції».

 
Зауважимо, що де-факто масковий режим ні у Львові, ні на території області жодними рішеннями влада не скасовувала. Поступово мешканці стали менше одягати маски у публічних місцях, а з початком повномасштабної війни ця звичка взагалі нівелювалась. Тому зараз можуть знову почати контролювати за дотриманням маскового режиму у публічних місцях.

«Сьогодні на засіданні штабу боротьби з коронавірусом ми поки обговорювали важливість вакцинації. Якісь обмежувальні заходи, напевне, можемо розглядати наступного разу. Наразі ми не бачимо такого гострого підвищення захворюваності, тому зараз, думаю, це недоречно», – підкреслила посадовиця.

 
Як розповіла Леся Кобецька, ріст захворюваності на коронавірус у Львові почали фіксувати ще на початку серпня. Однією з причин цьому є низький рівень вакцинації бустерною дозою.

«Коронавірус нікуди не зник, він є, незважаючи на літню паузу. Вже з початку серпня ми почали фіксувати збільшення рівня захворюваності. На початку серпня у Львові госпіталізували 16 пацієнтів із Covid-19, через тиждень їх стало 36, згодом – 76 і найбільша кількість госпіталізованих сягла 122. На стаціонарному лікуванні перебували пацієнти середньої важкості. Загалом із початку серпня в домашніх умовах на коронавірус перехворіли 900 львів’ян. Здебільшого всі вони перенесли легко і мали помірні симптоми», – зауважила вона.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ