Стовпи проти граду: на Буковині збудують новий завод

У Чернівцях планується запуск першого потужного заводу з виробництва стовпів для протиградового покриття за італійською технологією

У Чернівцях планується запуск першого потужного заводу з виробництва стовпів для протиградового покриття за італійською технологією.
 
Про це в інтерв’ю журналу «Садівництво по-українськи» повідомив Олександр Матвієць, голова асоціації Укрсадпром.

“Власне виробництво дозволить зменшити вартість закладання нових садів в Україні, зокрема на кошти державного ґранту та спонукати садівників скористатись ґрантовою програмою”, – вважає Олександр.

Системи зрошень для нових насаджень також можуть постачатись без обмежень — український досвід їхнього будівництва це дозволяє.

“У цьому напрямку ми навіть стаємо одними з лідерів у світі, адаптуємо технології. Тут у нас затримки не буде. Щоб зробити якісні сади треба 2-3 сезони”, – пояснив експерт.

На думку голови Укрсадпрому, розрахункова вартість 1 га на створення саду або ягіднику за державною ґрантовою програмою не зовсім коректна.

“Ґрант передбачає до 400 тис. грн (70% вартості 1 га) на один гектар. Ця сума не відповідає реаліям”, – підсумував Олександр Матвієць.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ