Начальник ОВА Запаранюк нагородив гендиректора будівельної фірми «Чернівціжитлобуд» Володимира Мороза відзнакою «Вдячна Буковина»

За популяризацію фізичної культури і спорту в Україні начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк нагородив його відзнакою «Вдячна Буковина» Володимира Мороза – генерального директора ТОВ будівельної фірми «Чернівціжитлобуд».

Він вміло поєднує свою професійну діяльність та заняття із пауерліфтингу. Доказом цього, зокрема, є золото, яке Володимир виборов на чемпіонаті Європи. Розбудовує інфраструктуру краю, допомагає армії та підкорює спортивні вершини, – йдеться у повідомленні пресслужби Чернівецької ОВА.

«Ваша робота та здобутки – це гордість нашого краю. Дякую, що плідно працюєте на своєму фронті. Золото, яке ви здобули на чемпіонаті Європи, – це ще один крок на шляху до нашої перемоги», – сказав Руслан Запаранюк, якого цитує пресслужба.

Редакція БукІнфо приєднується до привітань і бажає Володимиру Васильовичу Морозу нових здобутків, виробничих та спортивних звершень на благо України та Буковинського краю!

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ