Двох буковинок судитимуть за незаконне переправлення військовозобов’язаних через кордон

За грошову винагороду по 100 євро з особи, жінки-порушниці, пройшовши прикордонно-митний контроль, надали свої контрольні талони з відмітками про проходження контролю військовозобов’язаним

Чернівецька окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно двох буковинок, які здійснювали незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

За даними слідства, жительки Чернівецького району забезпечили незаконне переправлення двох чоловіків призовного віку за кордон. Встановлено, що громадянки діяли не самі. Їх основне завдання – забезпечити переправлення громадян поза пунктами пропуску. За грошову винагороду по 100 євро з особи, пройшовши прикордонно-митний контроль, надали свої контрольні талони з відмітками про проходження контролю військовозобов’язаним, однак чоловіки були затримані прикордонниками на території КПП «Порубне».

Розслідування щодо інших причетних осіб наразі триває.

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснювали слідчі Чернівецького районного управління поліції ГУНП у Чернівецькій області.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ