Військові отримали перші 20 дронів, на які українці зібрали гроші

Безпілотники Warmate ефективні та високоточні. Їх використовує армія Польщі та інші країни-члени НАТО

Перші 20 ударних дронів Warmate, на які українці зібрали в monobank, передали на фронт. monobank зібрав 64 мільйони гривень та передав їх на проект «Армія дронів» через фандрейзингову платформу UNITED24. За ці кошти вже придбали 40 ударних безпілотників для ЗСУ. Половину з них вже відправили на фронт. А решта прибуде протягом місяця.
 
Про це інформує Урядовий портал.

«Передали 20 ударних дронів Warmate на фронт. Це сучасні технології, які стоять на озброєнні в НАТО. Warmate — ефективні та потужні безпілотники. Їх придбали завдяки вашим донатам та ініціативі monobank. Дякую кожному, хто долучився до Армії дронів. Ви допомагаєте зберегти життя українським воїнам та наблизити перемогу», — Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Безпілотники Warmate ефективні та високоточні. Їх використовує армія Польщі та інші країни-члени НАТО. Дрони виявляють і уражають легко броньовану техніку, засоби протиповітряної оборони (ППО), РЕБ (радіоелектронної боротьби) і РЕР (радіоелектронної розвідки) противника. Оператори управляють ними через зручний інтерфейс. Далі — позначають точку на карті та надають дані автопілоту для удару. Warmate має повністю автономну систему ураження цілей. Цими дронами оператори можуть легко керувати після короткого навчання.

«Приїхав перший ударний безпілотний комплекс Warmate та з ним 20 дронів-камікадзе. Цього тижня ми передали його військовим. Це 20 елітних цілей. По танках таким не стріляють — багато честі. Ще одна установка та ще 20 дронів-камікадзе на підході. Дякую всім, хто брав участь у цьому зборі. Разом ми можемо багато!», — зазначив співзасновник monobank Олег Гороховський.

У межах збору monobank провів розіграш іменних написів на дронах серед всіх, хто задонатив від 999 грн. Українці передавали ось такі послання окупантам: «За Маріуполь і за Бучу», «Білет на концерт Кобзона». Під час передачі безпілотників Михайло Федоров та Олег Гороховський передали свої власні послання — «Бавовна в Дії» та «Вове П лично в руки» відповідно.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ