Gemini підтримує команди асистента, включно з керуванням домашніми пристроями, лише за допомогою голосу

Google Бард тепер називається Gemini, і з цим ребрендингом він також став додатком-помічником за замовчуванням на Android. Але якщо ви звикли використовувати Google Assistant для керування домашніми справами, то Gemini може замінити цю функцію, лише якщо ви використовуєте його у певний спосіб.

Google Assistant роками виконував функції пошуку, керування будинком та багато інших завдань на Android. Тож з появою Gemini на його місці з’являється велика відповідальність. І, здебільшого, здається, що Gemini впорається з цим завданням. Окрім відповідей на запити на основі штучного інтелекту, генерації зображень тощо, Gemini також підтримує деякі застарілі функції Google Assistant. Однією з них є можливість керувати вашим розумним будинком.

Однак, на відміну від Google Assistant, Gemini не може самостійно керувати розумним будинком. Замість цього він передає ці функції Асистенту, але він трохи темпераментний.

Якщо ви спробуєте дати команду на кшталт “вимкнути світло в спальні” через Gemini, він має передати її Асистенту, щоб той виконав завдання. І дійсно, він це зробить, але тільки якщо команду буде віддано голосом. Якщо ви введете “вимкнути світло в спальні”, Gemini поверне повідомлення про помилку, згенероване штучним інтелектом. Тим часом, якщо ви введете ту саму команду голосом, він автоматично передасть її Google Assistant.

Те саме стосується й інших команд Google Assistant, перенесених у Gemini, таких як здійснення дзвінків і встановлення таймерів. Google навіть підтверджує це в налаштуваннях програми Gemini:

Отримайте доступ до функцій Google Assistant, коли ви використовуєте голос у Gemini, наприклад, встановлюєте будильники або надсилаєте повідомлення.

Звичайно, голос є більш звичним і, ймовірно, більш використовуваним способом взаємодії з цими командами, але завжди прикро втрачати функціональність.

Джерело: NNews

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ