TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

На “Прибані” пройшли навчання Нацгвардії

3

На Сторожинецькому загальновійськовому полігоні “Прибан” проводилися навчання за участі підрозділів Національної гвардії (м. Чернівці), які відпрацьовували навички злагодження зі Збройними силами України.

Командири Нацгвардії, які брали участь в спецопераціях в зоні АТО, передавали досвід молодому поповненню – як гвардійцям, так і військовослужбовцям ЗСУ.

4

Під час навчань відпрацьовувалися, згідно курсу стрільб, загальні вправи зі стрілецької зброї, а також виконували спеціальні вправи для нацгвардійців, що входять до їх обов’язків до повного виконання – конвоювання, визволення заручників та підтримання правопорядку без застосування зброї.

2

Навчання пройшли на найвищому рівні та без порушень заходів безпеки.

Керівництво полігону “Прибан” дякує керівництву Національної гвардії у Чернівцях за дотримання правил поводження на полігоні.

Категорія: Події
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ