Будинок чи квартира: куди краще вкласти гроші? 

Багато хто розглядає придбання нерухомості як спосіб інвестувати гроші. Насправді в нашій країні це практично єдиний спосіб вкладення своїх коштів для більшості жителів. Одне з найважливіших питань — що краще: приватні будинки Чернівці купити недорого чи квартиру? Іноді питання вирішується саме собою, коли, наприклад, сім’я вже точно знає, що їм підійде найкраще. Але трапляються випадки, коли це складне рішення треба ухвалити.

Переваги будинку і кому він підійде 

Залишимо позаду забобони про те, що свій будинок — це город і необхідність весь свій вільний час приділяти копанню землі. Безперечно, ви повинні передбачати час на те, щоб стежити за доброустроєм присадибної території. Проте, на крайній випадок, проблему можна вирішити правильним ремонтом або допомогою професіоналів. Вагомі плюси будинку:

  • у теплу пору року не треба думати, де зібратися великою компанією на природі; 
  • можна посадити свої овочі, ягоди чи фрукти, а також зайнятися доброустроєм клумб, якщо це ваше хобі; 
  • площа набагато більша за квартиру, що буде істотним плюсом для сімей з дітьми. 

Не забувайте, що тепер ніхто не може сказати, що у вас надто голосно грає музика чи ваші діти галасують серед білого дня — сусіди далеко і не чують вас, а ви їх.   

Переваги квартири та кому вона підійде 

Первинне житло зараз активно розвивається, тому ви завжди можете підібрати собі вигідну пропозицію навіть на виплат, у кредит, в іпотеку. Враховуйте, що тепер свіже повітря буде не в такому вільному доступі — як мінімум, потрібно буде спускатися у двір. Проте багато хто віддає перевагу квартирам за причетність до бурливого міського життя і доступніші блага цивілізації. Якщо ви розглядаєте вторинне житло, то звертайте увагу на прибудинкову територію та стан під’їздів — у старих будинках вони бажають кращого. 

Досі сумніваєтеся? На допомогу приходить сервіс OLX. Вам лише потрібно знайти кілька варіантів будинків та квартир, порівняти всі переваги та вибрати для себе найкраще.

Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ