Ресторан “Затишок” – втілення європейських традицій з Буковинським колоритом

Один з найбільших та найзатишніших ресторанів Сторожинця – “Затишок” – постав у образі вишуканого європейського стилю. Простір “Затишку”, оновлений до 15-річчя, має три зали на різну кількість персон, які об’єднані однією європейською стилістикою оформлення.

Ресторан "Затишок"

Нещодавно в ресторані проходили зйомки одного з етапів шоу “4 Весілля”, яке виходить на каналі “1+1”. Адміністрація та персонал закладу у всіх питаннях пішли назустріч молодятам, а ресторанні музики цілий вечір грали на справжніх інструментах та не давали сумувати гостям.

2

За допомогою сучасних матеріалів та технологій дизайнери створили вишуканий стиль, який поєднує розкіш великих палаців та домашню атмосферу Буковинського краю, а великі вікна та високі стелі дають відчути світло та простір.

zal

У “Затишку” уважно ставляться до комфорту відвідувачів. Зручні, вишукано оздоблені стільці, крісла та столи створюють особливу атмосферу свята. Тканини, підібрані для оформлення меблів, мають м’які пастельні кольори, а елегантні гардини доповнюють затишний інтер’єр.

Особливу увагу приділено кухні ресторану. Найкращі страви української та європейської кухні шеф-кухар представляє в чудовому оформленні з втіленням нових ідей.

rybka

Продукти, що використовуються для приготування, вирощені та виготовлені виключно на фермерських господарствах, а всі страви готуються так, щоб максимально зберегти їх якість та користь.

Завдяки приготуванню м’ясних страв на вогні та на тандирі – всі нюанси смаку розкриваються глибше та навіть в традиційній трапезі відкриваються нові грані.

"Затишок"

7

Культура Сторожинеччини дуже багата на традиції, де побут та свято тісно взаємопов’язані. В ресторані “Затишок” можливо по особливому відсвяткувати весілля, дні народження та ювілеї, а також скуштувати неповторні обіди та вечері.

В ошатних залах гості можуть провести незабутні корпоративи, майстер-класи та презентації, а колектив допоможе підібрати відповідне оформлення залів. На території ресторанного комплексу знаходяться альтанки для відпочинку та смакування страв на відкритому повітрі.

tables

5

Наші зали вміщують таку кількість осіб:

  • П’ять малих залів – по 12 чол.
  • Європейська зала – 50 чол.
  • Банкетна зала – 250 чол.

З питань організації будь-якого банкету та за додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефонами:

  • Банкети, весілля: (03735) 2 55 43, (03735) 2 52 33, (095) 40 20 888, (050) 525 03 01, (096) 079 66 66, (098) 082 22 87;
  • Фуршети: (095) 365 00 51;
  • Солодощі та торти: (095) 407 70 05.

Організовуючи свято для Вас ми знаємо, що потрібно для святкового настрою і як зробити будь-яку подію неповторною!

 Запрошуємо до оновленого ресторану “Затишок”!

Ресторан знаходиться в м. Сторожинець, пров. О. Кобилянської, 2/1.

Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ