TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Допомога громади Ярославу Верхоляку

Верхоляк

Ярослав Верхоляк, який отримав важкі поранення під час бойових дій на Сході України, після проходження курсів лікування та відновлення, зараз знову потребує складної операції в Польщі.

За допомогою він звернувся до представників політичної партії Блоку Петра Порошенка “Солідарність” в Сторожинецькому районі.

В свою чергу, районна організація БПП “Солідарність” звертається до всіх небайдужих з проханням допомогти зібрати кошти на подальше лікування учасника АТО Ярослава Верхоляка.

Нагадаємо, що Ярослав народився 13 березня 1981 року в місті Сторожинець Чернівецької області. У квітні 2014 був мобілізований до лав збройних сил України, у в/ч В0377 80-ої окремої аеромобільної бригади в РМТЗ м.Чернівці, військове звання – старший сержант.

З 15 червня цього ж року безпосередньо брав участь в антитерористичній операції, її проведенні та захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Разом із бойовими побратимами працювали в районах проведення антитерористичної операції в м.Красний Лиман, м.Слов’янськ, с.Крива Лука, Донецька область, с.Орєхове, в міжнародному аеропорту Луганська (м.Луганськ Луганська область).

17.07 – в міжнародному аеропорту Луганськ, внаслідок обстрілу з установки «Град», отримав важкі поранення. Основний діагноз: наслідки перенесення вогнепального багатоосколкового наскрізного поранення носо-губної ділянки та порожнини носа справа і вогнепального осколчатого багато уламкового двобічного перелому твердого піднебіння та верхньощелепної пазухи зліва, у вигляді рубцевої контрактури м’яких тканин носу справа та секвестрації дрібних кісткових фрагментів верхньої щелепи у фронтальному відділі обличчя, глибокі опіки верхніх та нижніх кінцівок, та перелом колінчатого суглоба, втратив ліве око. Перебував на лікуванні у Харківському, Одеському та Чернівецькому госпіталях. За останніх півроку переніс п’ять складних операції: попереду ще декілька операцій та тривалий курс лікування і реабілітації.

Кожен з нас може долучитися до допомоги Ярославу, якому необхідне ще довготривале лікування.

Ви можете допомогти нашому справжньому патріоту повернутись до нормального життя переказавши кошти на особовий рахунок.

[stextbox id=”alert” shadow=”true”]Номер картки ПриватБанку – 5168 7420 1899 4933, Верхоляк Ярослав Ілліч.
(096 690 99 33, 066 326 27 38 – Ярославу)[/stextbox]

Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

Viber: 066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
050 105 49 06

АРХІВ