TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Нова мийка самообслуговування “Євромийка 24h”

1

Помити автомобіль і зекономити гроші на мийці – це реально.

У Сторожинці по вул. Кобилянської, 30 запрацювала мийка самообслуговування – це новий різновид мийок, де є лише ви, машина і шланг.

Вклавши гроші у купюроприймач, водій бере пістолет і самостійно миє свій транспортний засіб. Тут, як і на звичних мийках, на кузов можна нанести піну, рідкий віск, ополоснути водою з осмосом, пропилососити салон тощо.

2

Відмінність мийки самообслуговування від звичайної в тому, що тут ви самостійно миєте свій транспортний засіб. Користуєтесь штатним мийним обладнанням і платите не за послугу мийки в цілому, а за час перебування на мийці. Оплата – щохвилинна.

Працює нова мийка цілодобово

Переваги такого сервісу самообслуговування в тому, що клієнт може зекономити час та гроші, самостійно помити свій транспортний засіб і акцентувати увагу на потрібні місця. Також тут професійно підібрані миючі засоби, а процес підготовки води та автохімії автоматизовано, подається правильне дозування та якість.

На мийці є адміністратор, який допомагає клієнтам-новачкам.

3

Принцип роботи мийки самообслуговування такий: клієнт укладає гроші у купюроприймач і обирає потрібний пост. На мийці є 5 окремих постів – 4 під дахом і один для великого транспорту.

Клієнт самостійно на пості вибирає позиції: холодна чи гаряча вода, піна, віск, осмос (демініралізована вода). Кожна позиція має різну ціну. Наприклад: холодна вода – 3 гривні за хвилину, гаряча вода – 4 грн., хімія – 8,2 грн., осмос – 7 грн., віск – 8.20 грн. Клієнт сам регулює, які складники йому потрібно. Мінімально купюроприймач приймає п’ять гривень.

4

Вартість мийки автомобіля залежатиме від ступеня забрудненості автомобіля та якими складниками бажаєте скористатися. Дехто з клієнтів вкладається у 15 гривень, загалом за 25-30 гривень можна автомобіль добре помити, відполірувати воском та змити осмосом. Після цього розчину на кузові не залишається розводів.

5

На мийках самообслуговування використовується технологія безконтактного миття з використанням піни або порошку, яка не пошкоджує поверхню авто.

Активна піна подається під високим тиском і “сніговою шапкою” покриває автомобіль. На поверхні кузова вона вступає в реакцію з брудом і абсорбує його. Для змивання на мийці є холодна та гаряча вода.

На чисту поверхню автомобіля можна нанести віск, який додає блиску та захищає лакофарбове покриття авто. Завдяки воску, вода і бруд не затримуватимуться на кузові й склі.

Після нанесення воску кузов варто ополоснути демінералізованою водою (осмосом), що попередить появу плям і розводів.

Програми можна вибирати у будь-якій послідовності і перемикати під час миття.

Як користуватися мийкою самообслуговування:

  • Вставте купюру номіналом 5, 10, 20 або 50 гривень.
  • Припаркуйте автомобіль на одному із обраних постів автомийки самообслуговування.
  • Візьміть пістолет в руку та виберіть програму для миття автомобіля.
  • Після закінчення миття вставте пістолет у тримач.

6

Також на території мийки встановлений стаціонарний пилосос, за допомогою якого можна поприбирати салон автомобіля. Для зручності клієнтів він обладнаний власним купюроприймачем.

Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ