Bosch Car Service Шульгін-Авто запрошує на роботу

У зв’язку з розширенням, сучасна майстерня по ремонту автомобілів Bosch Car Service ШульгінАвто запрошує на роботу автослюсарів та діагностів.

Ми пропонуємо: високу оплату праці, офіційне працевлаштування, сучасне обладнання, навчання, дружній колектив.

Наші вимоги: відповідальність, надійність та досвід роботи.

Звертайтеся за телефонами: (050) 538 69 58, (066) 987 07 17

Автомайстерня ШульгінАвто надає послуги сучасного автосервісу, який задовольняє високим вимогам в цій галузі. СТО ШульгінАвто, отримавши сертифікацію Bosch Car Service, може запропонувати широкий спектр послуг по ремонту автомобілів, заміні запчастин, діагностиці та усуненню недоліків згідно процедур автовиробників. Майстерня є першою сертифікованою СТО у нашому регіоні.

Обслуговування автомобілів на нашому СТО гарантує якість на рівні з дилерським, але по більш доступній ціні. Система обслуговування автомобілів Bosch Car Service пропонує клієнтам привабливе відношення “ціна-якість”. При цьому ви завжди будете відчувати, що заплатили справедливу ціну.

Bosch Авто Сервис ШульгінАвто пропонує клієнтам тільки якісно виконаний сервіс. Виконуючи ремонт автомобілів, ми використовуємо сучасне ремонтотехнічне обладнання та програмне забезпечення згідно параметрів виробників автомобілів. Стандарт якості встановлений великою кількістю станцій Bosch Car Service, яких в Україні вже 115, а в світі більше 17 тисяч.

Найвищий пріоритет в нашій філософії – якість та орієнтація на клієнта, а також компетентність у всьому, що стосується автомобіля.

СТО Шульгін Авто має майже 10-річний досвід успішної діагностики електросистем автомобілів, в тому числі із залученням обладнання Bosch. Така спеціалізація відразу виокремила майстерню серед конкурентів і вивела її в число лідерів в регіоні. Сімейний бізнес був заснований Андрієм і Петром Шульгіними, переможцями Всеукраїнського конкурсу діагностів 2010 і 2013 років.

Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ