Магазин електро- та бензоінструменту “Дніпро-М”

Магазин електро- та бензоінструменту “Дніпро-М” – ваш надійний провідник в світі інструментів, садової техніки, розхідних матеріалів відомих українських та світових брендів: Дніпро-М, DEXTONE, MAKITA, STANLEY, BLACK&DECKER, DWT, SIGMA, VOREL, FORTE, YATO, JET.

Ми пропонуємо: перфоратори, дрилі, акумуляторні шуруповерти, торцювальні пили, зварювальні апарати, компресори, технічні фени, деревообробні верстати, а також великий вибір ручного інструменту, розхідних матеріалів та спеціалізованого обладнання.

Придбавши інструмент в нашому магазині, ви отримуєте якісний сервіс та гарантійний термін на електро- та бензоінструмент від 2 до 3 років в залежності від типу та марки інструменту.

На гарантійне та післягарантійне обслуговування ми приймаємо інструмент в магазині і Вам не потрібно їхати в Чернівці або ще кудись, витрачаючи кошти та час.

Чому варто придбати якісний інструмент саме у нас?

По-перше, це зручно! Магазин розташований в центрі Сторожинця, неподалік від парку ім. Ю. Федьковича. Наші консультанти допоможуть Вам розібратися в широкому асортименті товарів та вибрати саме те, що підходить саме Вам!

По-друге, це вигідно! Ми допоможемо Вам зекономити, адже наші ціни набагато нижчі, ніж у конкурентів, а великий асортимент позицій дозволить знайти все необхідне в одному місці.

По-третє, на всі наші товари надається гарантія! Ми розуміємо, що наш успіх залежить від Вас, тому при виникненні спірних ситуацій – ми будемо на Вашій стороні.

Будемо раді допомогти Вам у виборі якісного та надійного інструменту!

Отримайте знижку! Придбавши електро- або бензоінструмент в магазині “Дніпро-М”, ви отримуєте Карту клієнта. Вона дозволить вам надалі купувати будь-які товари, накопичуючи суму для отримання постійної знижки – 2% після накопичування 5000 грн. 3% = 10000 грн. 4% = 20000 грн.

Завітайте до Магазину якісного електро- та бензоінструменту “Дніпро-М” та переконайтеся самі – не потрібно їхати далеко за якісним та надійним інструментом.

Наша адреса: м. Сторожинець, вул. Шевченка, 33 (біля “Нової Пошти”)

Телефони: (066) 00 95 200, (068) 82 61 110

Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ