TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

EURO НАФТА – найбільша АЗС у Сторожинецькому районі

АЗС “ЄВРО NAFTA”, яка знаходиться у Сторожинці по вул. Чернівецькій, 84, – найбільший заправний комплекс у Сторожинецькому районі.

Мережа автозаправних станцій “EURO НАФТА” активно розвивається та на сьогоднішній день представлена шістьма діючими АЗС у Чернівецькій області. В перспективі – розширення підприємства за рахунок нових АЗС та покращення інфраструктури дівючих.


“EURO НАФТА” пропонує автолюбителям паливо відмінної якості з високими характеристиками по оптимальних цінах


Кожен бажаючий може заправити популярні види палива – А-92, А95, А95 ЄВРО, дизельне паливо.

Для власників автомобілів на газу на території АЗС у Сторожинці є майданчик з газовим модулем, де всі бажаючі можуть заправитися пропаном високої якості по вигідній ціні.

Крім безпосередньо автозаправної станції на території “EURO НАФТА” знаходиться кафе “ЕКВАТОР“, де можна смачно поснідати, пообідати та повечеряти з 9:00 до 20:00, а після 19:45 на всю готову продукцію діють приємні знижки.

Ще однією перевагою для клієнтів є цілодобова автомийка самообслуговування та цілодобовий магазин з широким асортиментом товарів.


Якісні товари, супер ціни, найкраще пальне, автомийка, затишок кафе, європейський сервіс та смачна кава – це лише кілька переваг, які надає EURONAFTA на вашому шляху!


Маєте питання? Зателефонуйте!
АЗС: 068 345 28 70
Кафе: 099 657 16 76

Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

Viber: 066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
050 105 49 06

АРХІВ