Шукаєте замінник кави? Обирайте Yerba mate!

Напій, який стимулює і дає енергію для дій – напевно, перша асоціація, яка виникла у вас при згадці про гарячу каву, – це гаряча кава. Це максимально точно, адже в суспільстві саме кава вважається ідеальним стимулятором.

Однак варто зазначити, що каву планомірно витісняє мате – парагвайський напій, який вирізняється цілим спектром корисних властивостей. Чому популярність мате зростає і з чим це пов’язано? Відповідаємо!

Чому мате – чудова альтернатива каві?

Стимуляція після кави викликана кофеїном. Цей факт відомий кожному кавоману і кожному кавоману. Але що, якщо я скажу вам, що існує більш здорова альтернатива каві, яка буде стимулювати вас так само сильно і ефективно, як і чорний напій? Що ж, мате в Південній Америці вважається найкращим стимулюючим напоєм. Більше того, низка корисних властивостей означає, що цей напій вже п’ють практично у всіх куточках світу.

Не бракує любителів мате і в Україні, про що свідчать численні магазини, де продаються спеціальні суміші сушеного листя парагвайського падуба. При цьому варто зазначити, що мате можна вживати як гарячим, так і холодним, тому він є чудовою альтернативою каві – особливо у спекотні дні, коли пити щось гаряче схоже на тепловий мазохізм.

Які властивості має мате?

Єрба має стільки корисних властивостей, що їх можна перераховувати нескінченно. Хоча це звучить як певне перебільшення, настій з парагвайського падуба дійсно вирізняється багатьма перевагами. Найважливішою з них є, звичайно, відповідна стимуляція, яку можна порівняти з ефектом від вживання кави.

Крім того, мате ефективно регулює кров’яний тиск і стимулює роботу серця. Він особливо рекомендується всім, хто хоче регулювати свій кров’яний тиск – звичайно, в правильних дозах і з правильною частотою. Численні вітаміни та антиоксиданти роблять мате чудовим дієтичним доповненням для поповнення організму всіма важливими компонентами та мінералами.

З чим п’ють ербу?

В принципі, її можна пити і у звичайній склянці, але багато любителів напою з Парагваю вважають це своєрідною лайкою. Традиційний спосіб вживання йерби передбачає заварювання напою в спеціальному калабаші, який називається матеро.

Саму заварку п’ють спеціальною металевою соломинкою, яка виконує роль фільтра, проціджуючи гущу з ароматного напою.

Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ