Розумна громада. Сторожинець

Як користуватися Viber-ботом “Розумна громада. Сторожинець”?

У бота є два сценарії роботи: прихильника команди та користувача (не прихильника).

І. ПРИХИЛЬНИК

Якщо Ви є прихильником команди “Народного контролю”, Вам буде доступна можливість повідомити свого депутата (наразі кандидата в депутати) про проблемне питання, яке турбує саме Вас.

Також ви зможете задавати запитання та дізнатися про події чи обмеження, які стосуються саме Вашого населеного пункту чи вулиці.

Кнопка “Є проблема!”. Після натискування, Ви можете описати проблему, відправивши одне або декілька текстових повідомлень, після чого можна додати фотографію. Депутат (наразі кандидат в депутати) буде повідомлений про це, а вашою проблемою мають зайнятися спеціалісти міської ради.

Важливо. Ви можете додати місцезнаходження проблеми у повідомленні. Для цього потрібно скористатися стандартним інструментом Viber “Геолокація”.

Кнопка “Є питання”. Після натискування Ви можете задати питання депутату (наразі кандидату в депутати), яке вас турбує. Також ви можете напряму зателефонувати депутату (наразі кандидату в депутати) та дізнатися необхідну Вам інформацію.

Кнопка “Події”. Відображає актуальну інформацію, яку мала би повідомляти Вам міська рада і яка стосується конкретно населеного пункту чи вулиці, де Ви проживаєте.

Кнопка “Обмеження”. Відображає актуальну інформацію про обмеження у постачанні електроенергії, води, газу чи проведення ремонтних робіт саме у Вашому населеному пункті чи на Вашій вулиці.

Також у Прихильника команди буде можливість проходити опитування, які будуть напряму впливати на роботу міської ради та депутатського корпусу.

ІІ. КОРИСТУВАЧ

Якщо Ви підключилися до бота і ви не є прихильником команди “Народного контролю”, вам буде доступний обмежений функціонал боту.

За допомогою кнопки “COVID-19” ви зможете дізнатися актуальну на даний момент інформацію по поширенню коронавірусу на території Сторожинецького району.

Кнопка “Новини” виведе на екран три останні новини з сайту “Сторожинець.Інфо”.

Кнопка “Погода” виведе актуальну інформацію про погоду у Сторожинецькому районі.

Кнопка “Оплата” дозволяє переглянути способи та реквізити для дистанційної оплати за комунальні послуги.

Кнопка “Довідка” дозволяє переглянути актуальну інформацію про контакти служб району, про оформлення документів та про комунальні тарифи.

Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ