Літо в стилі STIHL! У офіційного дилера – акція до 30 червня

Різноманітний мотоінструмент та обладнання для роботи в саду, лісі або на земельній ділянці можна придбати у будівельному гіпермаркеті або в інтернет-магазині. Тільки не STIHL! Чому? Тому що продукція STIHL реалізується виключно через спеціалізовані магазини офіційних дилерів.

Ми надаємо великого значення індивідуальним консультаціям і професійному сервісному обслуговуванню, котрі можуть запропонувати наші офіційні дилери. Для цього ми передаємо офіційним дилерам STIHL та VIKING знання та засоби, необхідні для високоякісного обслуговування покупців і користувачів нашої продукції

10 причин чому продукція STIHL та VIKING продається й обслуговується тільки в магазинах і сервісних центрах офіційної дилерської мережі.

№ 1. Дилери STIHL є спеціалістами у своїй галузі. 

Офіційні дилери спеціалізуються саме на Вашому інструменті. Вони досконало знають все про нього, що засвідчується відповідними сертифікатами. Цього не знайти в інтернет-магазинах і будівельних гіпермаркетах, де продавець володіє лише загальними відомостями про продукцію, яка представлена великим асортиментом.
Дилери STIHL є спеціалістами…

№ 2. Дилер STIHL допоможе правильно обрати інструмент відповідно до Ваших потреб і завдань.

Дилери STIHL мають великий асортимент техніки для побутового та професійного використання, включаючи ланцюгові пили, повітродувки, мотокоси і багато іншого. Дилери STIHL точно знають, для яких завдань найкраще підходить той чи інший інструмент, і можуть допомогти зробити правильний вибір, відповідно до Ваших потреб.
Але винятковий сервіс STIHL не закінчується у момент продажу…

№ 3. Дилер STIHL забезпечить сервісне обслуговування та кваліфікований ремонт інструменту.

У будівельному гіпермаркеті або інтернет-магазині Вам можуть продати інструмент, але не забезпечать сервісне обслуговування та ремонт придбаної техніки через відсутність відповідного персоналу. І якщо у Вас зламався інструмент, то зазвичай Вам залишається або купити новий, або повернути інструмент безпосередньо виробнику та оплатити при цьому всі супутні витрати. І це за умови, якщо Ваш товар на гарантії. Придбавши інструмент STIHL в офіційного дилера, в разі поломки Ви просто привозите його до сервісного центру дилера з гарантійним талоном. Без жодних додаткових дій.
При цьому Ви точно знаєте, що Ваш інструмент завжди у надійних руках…

№ 4. У сервісному центрі офіційного дилера STIHL завжди працюють компетентні, сертифіковані технічні спеціалісти.

Щоб отримати сертифікацію для роботи з ремонтним обладнанням, співробітники офіційного дилера проходять багатоступеневу програму підготовки та навчиються робити правильну діагностику та кваліфікований ремонт всіх інструментів. Ніхто не знає Ваше обладнання краще, ніж сертифікований дилер! Але сертифікований Дилер STIHL здатний навіть на більше…

№ 5. Дилер STIHL продемонструє техніку роботи з Вашим інструментом та проведе інструктаж з техніки безпеки.

Офіційний дилер не лише розповість про характеристики інструменту. Він продемонструє на практиці як працює техніка STIHL і VIKING, як правильно запустити та працювати Вашим інструментом, надасть важливі рекомендації та поради з техніки безпеки. Крім того, Вам не доведеться збирати інструмент самостійно…

№ 6. Дилери STIHL не просто продають інструмент «у коробці».

Якщо Ви купуєте інструмент STIHL, можете бути впевнені, що він повністю укомплектований, перевірений і готовий до використання до того, як Ви вийдете з магазину. Ми не хочемо, щоб Ви платили за інструмент, а потім самостійно його складали, сподіваючись що він працюватиме належним чином. Дилер STIHL зробить все за Вас, і Ваш інструмент буде готовий до роботи, коли Ви повернетесь додому.
Крім того…

№ 7. Дилер STIHL забезпечить належне оформлення покупки і правильне заповнення гарантійного талону.

Дилер STIHL належним чином оформить Вашу покупку і правильно заповнить гарантійний талон. Це – основний компонент активації гарантії на продукт і запорука Вашого спокою в разі виявлення несправності під час гарантійного терміну. Остерігайтесь покупок продукції STIHL і VIKING в інтернет-магазинах! Вони не належать до дилерської мережі STIHL, тому Ви ризикуєте купити підробку або контрабандний товар з фальшивим гарантійним талоном. Пам’ятайте, що гарантія на продукцію STIHL і VIKING діє лише в тому випадку, якщо вона була придбана в офіційного дилера.
А якщо Вашому інструменту знадобиться технічне обслуговування, Ви можете бути впевнені, що все буде зроблено правильно, тому що…

№ 8. Дилер STIHL гарантує продаж оригінальної продукції, приладдя, мастильних матеріалів та запасних частин, а не дешеві підробки.

Оригінальну продукцію та запчастини STIHL та VIKING часто підробляють, проте якість підробок не відповідає оригіналу. Якісну, оригінальну продукцію і запчастини STIHL можна придбати тільки в офіційного дилера . Не дайте себе ошукати! Остерігайтесь покупок продукції, приладдя та запчастини STIHL та VIKING в інтернет-магазинах, на базарах чи випадкових торговців, які запевняють, що продають справжній STIHL. Тільки офіційний дилер гарантує справжню якість і надійність нашої продукції!
Гарантія оригінальності – це не єдиний спосіб, у який Дилери STIHL забезпечують Вам якість та безпеку…

№ 9. Дилери STIHL пропонують повний асортимент захисного одягу.

Дилери STIHL мають все, що потрібно для безпечної роботи з обладнанням. Ми турбуємось про наших клієнтів, тому Дилери STIHL мають широкий асортимент захисного одягу, включаючи захисні штани для роботи з ланцюговими пилами, засоби захисту очей, навушники, шоломи, жилети зі світловідбиваючими вставками і багато іншого. Це ще один спосіб показати, що Дилери STIHL цінують Вас, і дбають про Вашу безпеку під час роботи з інструментом для подальшого партнерства з Вами.
Зрештою Дилер STIHL стає Вашим другом та помічником…

№ 10. Дилер STIHL – це індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Дилер STIHL не тільки продає товар, але й будує відносини з кожним клієнтом. Він завжди надасть компетентну консультацію, кваліфіковано відповість на Ваші запитання, запропонує якісне обслуговування. Він докладе максимум зусиль для того, щоб Ви стали клієнтом на все життя!

Адреса офіційного дилера у Сторожинці:

Магазин “Ліс та Сад”

вул. Фізкультурна, 1
59000, м. Сторожинець 

тел.: (097) 747-60-80
тел.: (050) 281-50-02
e-mail: [email protected]

Режим роботи: понеділок-п’ятниця, з 9:00 до 18:00

Якщо у Вас виникли сумніви щодо достовірності сертифікату офіційного дилера STIHL та VIKING, звертайтесь із запитом на нашу електронну адресу [email protected] 

Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ