Субота, Лютий 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

По Федьковича встановили примусовий обмежувач швидкості

1

По вул. Федьковича в Сторожинці біля перехрестя з вул. Реутова облаштували обмежувач швидкості – “лежачий поліцейський”.

2

Мерія закупила 14 гумових секцій, а роботи по їх встановленню взялися виконувати місцеві жителі, які і були ініціаторами такого обмеження швидкості руху. Для водіїв встановлені 4 попереджувальні знаки.

Дозвіл на встановлення був наданий виконавчим комітетом раніше. “Лежачий поліцейський” разом з дорожніми знаками обійшовся міському бюджету в 11 тис. грн.

Спершу жителі хотіли, щоб обмежувач руху був облаштований у вигляді валика з асфальту, але після консультацій з представниками поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху, від цієї ідеї відмовились.

Магазин Водолій
  • Гость: А люки з бетонними основами? Я думав, що вони замість лежачих :-)
  • Гость: Ще один яскравий приклад, як наші гроші КРАДУТЬ!!! Вартість цього обмежувача 4300грн. + 395+ (знак)+ 300 (робота)+ 800(анкера)=5795 біля 6 000грн. Нас обікрали на 5 000грн або на 46%. Як ви думаєте нащо там обмежувач????? В близькому майбутньому, біля цього обмежувача з'явиться ще один РИНОК. Я бачу, що ці Б... використовують службове становище для задоволення КУМОВСЬКИХ інтересів. Цікаво як Маніліч (архітектор) обґрунтує дозвіл на встановлення МАФ в 1м від дороги?