TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Жителі Гвардійської обурювалися сусідством з картингами

1

Сьогодні, 28 травня 2016 року, на плацу колишньої військової частини розпочали влаштовувати трасу для перегонів на картингах. Дозвіл на це дав виконавчий комітет Сторожинецької міської ради, встановивши при цьому обмеження терміну в один місяць для того, щоб дізнатися, чи не буде таке сусідство нікому заважати.

Жителі одного з будинків, до якого безпосередньо прилягає плац, місяць не чекали. Як вони розповіли, ніхто з ними не радився та не попереджав про такий “атракціон” поряд з житлом і, на їх думку, він може принести масу незручностей, адже у неділю люди хотіли б відпочити після трудового тижня, а натомість змушені будуть слухати картинги, які, як відомо, працюють дуже голосно.

Також містяни переживають, що від перегонів буде здійматися пилюка, яка осідатиме на випраних речах, що розвішують в дворах. Люди не мають нічого проти занять спортом, але впевнені, що місця для подібних автодромів можна знайти і за межами міста або хоча-б житлових кварталів.

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ