TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
ЄВРОНАФТА

Проміжні результати Чемпіонату району з футболу

Футбол

14 травня розпочався Чемпіонат Сторожинецького району з футболу серед аматорських команд. Взяти участь у Чемпіонаті виявили бажання 12 команд, з них11 команд із Сторожинецького району та 1 команда з Глибоцького району:

  • Буковинська надія-Фортуна, с.Великий Кучурів
  • Умка-Вікнарьов, м. Сторожинець
  • Петрівці-Сірет, с. Нижні Петрівці
  • Буковина, с. Стара Жадова
  • СК Тисовець, с. Тисовець
  • ФСК Сторожинець, м. Сторожинець
  • Ардан, с. Йорданешти
  • ФК Комарівці, с. Комарівці
  • ФК Костинці-Ясени, с. Ясени, с. Костинці
  • ФК Бобівці, с. Бобівці
  • ФК Красна, смт. Красноїльськ
  • Карпати, с. Банилів-Підгірний

Згідно регламенту, змагання проводяться у два кола по круговій системі. Команди проводять ігри за принципом “кожний з кожним” – на своєму полі та на полі суперника.

Місце команди у  чемпіонаті району визначається за такими показниками, отриманими в усіх матчах:

а) більша кількість набраних очок;
б) краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
в) більша кількість забитих м’ячів.

У випадку рівності показників, у двох (крім випадку визначення Чемпіона району) і більше команд перевагу отримують команди, які в матчах з усіма конкурентами мають кращі показники:

а) більша кількість набраних очок;
б) краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
в) більша кількість забитих м’ячів.

За рівності і цих показників, місця команд визначаються жеребкуванням.

Якщо тільки дві команди набрали однакову найбільшу кількість очок в усіх матчах першості то переможець Чемпіонату району визначається за результатом додаткового матчу між ними на нейтральному полі.

Наразі проведено 5 турів

Результати проведених ігор:

1 тур

  • СК Тисовець – ФК Костинці-Ясени 2:0
  • Буковинська надія-Фортуна – Буковина 1:0
  • Ардан – ФК Бобівці 1:1
  • ФСК Сторожинець – ФК Комарівці 1:1
  • Петрівці-Сірет – Умка-Вікнарьов 2:3
  • ФК Красна – Карпати 5:2

2 тур

  • Карпати – ФК Костинці-Ясени 4:4
  • ФК Бобівці – СК Тисовець 0:1
  • ФК Комарівці – Ардан 5:1
  • Умка-Вікнарьов – ФСК Сторожинець 1:1
  • Буковина – Петрівці-Сірет +:- (зарахована технічна перемога Буковині за неявку команди Петрівці-Сірет на гру)
  • ФК Красна – Буковинська надія-Фортуна     3:0

3 тур

  • Буковинська надія-Фортуна – Карпати 3:0
  • Петрівці-Сірет – ФК Красна 1:3
  • ФСК Сторожинець – Буковина 5:1
  • Ардан – Умка-Вікнарьов 0:1
  • ФК Комарівці – СК Тисовець 3:2
  • ФК Костинці-Ясени – ФК Бобівці 2:2

4 тур

  • Карпати – ФК Бобівці 2:0
  • ФК Комарівці – ФК Костинці-Ясени 4:2
  • Умка-Вікнарьов – СК Тисовець 2:1
  • Буковина – Ардан 2:2
  • ФК Красна – ФСК Сторожинець 2:0
  • Буковинська надія-Фортуна – Петрівці-Сірет 5:1

5 тур

  • ФСК Сторожинець – Буковинська надія-Фортуна 2:0
  • СК Тисовець – Буковина 2:0
  • Ардан – ФК Красна 0:2
  • ФК Костинці-Ясени – Умка-Вікнарьов 1:5
  • ФК Бобівці – ФК Комарівці 1:1
  • Петрівці-Сірет – Карпати 1:5
Читайте також:  Сторожинецькі дзюдоїсти стали Чемпіонами та призерами Всеукраїнського турніру з дзюдо Novator Cup 2019

За наслідками проведених п’яти турів маємо трійку лідерів, які набрали найбільшу кількість очок, це ФК Красна – 15 очок, Умка-Вікнарьов – 13 очок та ФК Комарівці – 11 очок.

Турнірна таблиця

місце Команда І В Н П М’ячі О
1 ФК Красна 5 5 15-3 15
2 Умка-Вікнарьов 5 4 1 12-5 13
3 ФК Комарівці 5 3 2 14-7 11
4 Буковинська надія-Фортуна 5 3 2 9-6 9
5 СК Тисовець 5 3 2 8-5 9
6 ФСК Сторожинець 5 2 2 1 9-5 8
7 Карпати 5 2 1 2 13-13 7
8 Буковина 5 1 1 3 3-10 4
9 ФК Бобівці 5 3 2 4-7 3
10 Ардан 5 2 3 4-11 2
11 ФК Костинці-Ясени 5 2 3 9-17 2
12 Петрівці-Сірет 5 5 5-16

Джерело: Василь Баланюк, заступник Голови Сторожинецької районної спортивної громадської організації “Федерація Футболу”

[toggle title=”Календар першого кола Чемпіонату”]

Календар першого кола Чемпіонату

6 тур

02 липня

  • Умка-Вікнарьов – ФК Бобівці 1800
  • ФК Красна – СК Тисовець 1800
  • Петрівці-Сірет – ФСК Сторожинець 1800

03 липня

  • Буковина – ФК Костинці-Ясени 1100
  • Буковинська надія-Фортуна – Ардан 1100
  • Карпати – ФК Комарівці 1700

7 тур

09 липня

  • ФСК Сторожинець – Карпати 1800
  • СК Тисовець – Буковинська надія-Фортуна 1800

10 липня

  • Ардан – Петрівці-Сірет 1100
  • ФК Костинці-Ясени – ФК Красна 1700
  • ФК Бобівці – Буковина 1700
  • ФК Комарівці – Умка-Вікнарьов 1700

8 тур

16 липня

  • ФК Красна – ФК Бобівці 1800
  • Петрівці-Сірет – СК Тисовець 1800
  • ФСК Сторожинець – Ардан 1800
  • 17 липня
  • Буковина – ФК Комарівці 1100
  • Буковинська надія-Фортуна – ФК Костинці-Ясени 1100
  • Карпати – Умка-Вікнарьов 1700

9 тур

23 липня

  • СК Тисовець – ФСК Сторожинець 1800
  • Умка-Вікнарьов – Буковина 1800

24 липня

  • Ардан – Карпати 1100
  • ФК Костинці-Ясени – Петрівці-Сірет 1700
  • ФК Бобівці – Буковинська надія-Фортуна 1700
  • ФК Комарівці – ФК Красна 1700

10 тур

30 липня

  • ФК Красна – Умка-Вікнарьов 1800
  • Петрівці-Сірет – ФК Бобівці 1800
  • ФСК Сторожинець – ФК Костинці-Ясени 1800
  • 31 липня
  • Буковинська надія-Фортуна – ФК Комарівці 1100
  • Ардан – СК Тисовець 1100
  • Карпати – Буковина 1700

11 тур

06 серпня

  • СК Тисовець – Карпати 1800
  • Умка-Вікнарьов – Буковинська надія-Фортуна 1800

07 серпня

  • Буковина – ФК Красна 1100
  • ФК Костинці-Ясени – Ардан 1700
  • ФК Бобівціц – ФСК Сторожинець 1700
  • ФК Комарівці – Петрівці-Сірет 1700

[/toggle]

Категорія: Спорт
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

АРХІВ