TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Акція протесту в Ропчі через поганий стан дороги

6

Сьогодні, 21 червня 2016 року, жителі села Ропча Сторожинецького району вийшли на акцію протесту через незадовільний стан дороги до Верхніх Петрівців, яка пролягає через село.

На перехресті в Ропчі організували мітинг. В передобідню пору зібралося біля 150 місцевих мешканців, які на певний час обмежили рух автомобілів, протестуючи проти жахливого стану доріг та вимагаючи провести якісний ремонт. Багато людей наголошували, що терпіти такого стану доріг більше не будуть.

5

Голова сільської ради Ілля Георгійович Олар розповідав, що сільрада неодноразово піднімала питання дороги на Петрівці, а також зверталася до народного депутата та облавтодору, але їх проблеми залишалися без належної реакції.

7

На розмову до обурених людей приїхали представники поліції, прокуратури та голова Сторожинецької РДА Ярослав Михайлович Бартош. Після розмови з представниками влади було вирішено закликати представника райавтодору для оцінки вартості ремонту покриття дороги і розібрати питання співфінансування його відновлення.

Читайте також:  Внаслідок нічного ДТП в Ропчі загинула 1 людина, ще троє - у лікарні
Категорія: Важливо Новини району Суспільство
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ