TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Автоклубівці прибирають трасу майбутніх перегонів

1

Сьогодні, 1 липня 2016 року, з самого ранку члени “AutoClub м. Сторожинець” прибирають ділянку дороги в кінці вул. Видинівської, де 3 липня, в неділю, мають проходити благодійні перегони на прискорення на дистанцію 402 метри – драг-рейсинг. Це будуть перші офіційні змагання такого типу в Сторожинецькому районі.

2

3

Хлопці та дівчата за допомогою ручного інструменту викосили траву та вирізають хащі, які виросли на узбіччях дороги вздовж всієї траси перегонів. Також прибрали все сміття, що там знайшли.

6

7

Стартувати учасники будуть від залізничного переїзду, а фінішувати – поблизу повороту на Панку.

5

Реєстрація учасників буде відбуватися з 8:30 до 10:00 в неділю, вхід – 20 гривень. Кошти, зібрані під час змагань, планують використати на благодійну акцію для підтримки бійців, які зараз перебувають в зоні АТО.

Категорія: Новини міста Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ