Неділя, Лютий 18
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Децентралізація. Збори села Стара Жадова

Збори громади в Старій Жадові

В п’ятницю, 5 серпня 2016 року, в Старій Жадові відбулися збори жителів села по питанню децентралізації та добровільного об’єднання громад. Також було обговорено питання реорганізації стаціонарів комунальних закладів охорони здоров’я.

На зборах були присутні сільський голова Старої Жадови Іван Савчук, голова Сторожинецької райради Іван Лосік, голова Сторожинецької міської ради Микола Карлійчук, перший заступник голови Чернівецької ОДА Володимир Куліш, керівники організацій, депутати різних рівнів, жителі громади.

Роз’яснення щодо децентралізації та формування перспективного плану присутні отримали від представника Департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОДА Христини Марчук. По питанню реорганізації закладів охорони здоров’я роз’яснення дав головний лікар Сторожинецької ЦРЛ Матвій Плегуца.

На зборах також піднімалося питання щодо стабільності електропостачання населених пунктів, які входять до Старожадівської сільської ради. Вже в суботу, 6 серпня, голова села разом з представниками ПАТ Чернівціобленерго об’їздили підстанції та лінії електропередач і зафіксували проблеми, які вимагають негайного вирішення.

Магазин Водолій
  • Гость: Скільки жителів в селі Жадова та скільки було присутньо на цих зборах?
  • Гость: часом мене дивують дописувачі, мяко кажучи. це хто тобі, соколе мій ясний, має доповісти про кількість людей і скільки їх було. тобі дали інформацію. КРАПКА. а ти тепер фантазуй.
  • Гость: Просто цікаво знати який процент жителів був присутній на цій сходці, бо таке враження що був голова села, працівники сільської ради, та один родич Лосіка,
  • Гость: незрозуміла логіка проведення зборів в робочі дні, коли основна частина населення працює
  • Гость: Наші провладники уперто готують громаду до калапсу. Привели Куліша, видно щось треба ділити або узаконити те, що вкрали. Уперто не хотять провести нормальні збори громад сіл та міста. Сценарій Сторожинця, привести на збори працівників сільради. Невже на стільки тупоголові, що не розуміють їх час пройшов, ідіть з Богом. Уявіть собі, якщо низи не вже не зможуть. Що шукає там карлійчук? Як Куліш переживає за передачу повноважень в сфері фінансів 1.48. Візьміть приклад з В. Кчурова. Гоніть цих агітаторів, самі вирішуйте свої проблеми. Ви вірите в їхню порядність?.
  • Гость: Як жителю села Жадова ні мені ні мої родині про збори нічого не було ізвесно питав у сусідів тоже кажуть що нічого не знали відповідь одна ми для них бидло що хотять те і роБлядь
  • Гость: Нарешті побпчив шо то там таке було -гуло.Подивіться який іконостас.Уважно прпослухав про шо говорили оті пани.То дуже хочу запитати а це не ті самі хто гроші ділив у 2008році .Як житель Жадови точно хочу запитати у Куліша де наша добудова у школі ви нам обіцяли.Проєкт був готовий брехун а де гроші?Карлічук розказує про збудовані і заасвальтовані вулиці гов спріться бо він розказує про Сторожинець .Я хочу його запитати ви були головою адміністрації то хіба не наше село найбільше затопило? То як дороги робили у Сторожинці а не у нас?Про мости і берега не хочу навіть говорити бо розікрали все шо можно.Для повної картини треба було туда за стіл ще Паладія і Нагірняка. То можно було би питати іза клуб і за цегольню і за землі і т д.Насправді ті хто накрали багато грошей хотять керувати світом.А наш Іванко просто смішний хлопчик .Рано йому до керування.