TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Програма святкування Дня Незалежності та Дня Прапора

Заходи на День Незалежності

З нагоди Дня Державного Прапора України, який відзначається 23 серпня, та 25-ї річниці Незалежності України в Сторожинці розроблена програма святкових заходів.

23 серпня о 8:30 відбудеться урочиста хода вулицями міста з Державним прапором. Вона розпочнеться біля районного Будинку національних культур. Найкраще буде вдягнути вишиванку та мати при собі державну символіку, зокрема, жовто-блакитні прапорці.

О 9:00 відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапору біля пам’ятної стели Небесної Сотні та Героїв Підгір’я.

24 серпня о 9:00 в храмах району відбудуться молебні за Україну.

З 10:00 розпочнуться урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

На Центральному майдані Незалежності в Сторожині з 9:30 до 13:00 буде проведена виставка декоративно-прикладного мистецтва вихованців гуртків Сторожинецького ЦДЮТ, ЦЕНТУМ, Сторожинецької художньої школи та майстрів Сторожинеччини.

О 13:00 на стадіоні “Дружба” заплановане проведення спортивних заходів.

З 18:00 до 21:00 на Центральному майдані Незалежності відбудеться молодіжний вечір за участі місцевих вокально-інструментальних гуртів.

 

Категорія: Інформація
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ