TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

ДСНС звертається до мешканців району

ДСНС

Звернення до мешканців Сторожинецького району з приводу дотримання правил пожежної безпеки у лісах:

“З настанням весни та літа на Буковині, а зокрема на території Сторожинецького району, починається пожежонебезпечний період, який триває аж до жовтня. Рівень пожеж в цей час значно зростає.

Територія Сторожинецького району вкрита густою сіткою лісів. А лісові масиви, як відомо, відносяться до середнього і високого ступеня пожежної небезпеки. Пожежі у лісах можуть швидко розвиватися і, як правило, досягають таких масштабів, що для їх гасіння необхідно залучати значну кількість сил і засобів.

Варто звернути увагу на обережне поводження з вогнем у лісопаркових зонах, адже за умов сухої погоди навіть від кинутого непогашеного недопалка або сірника може виникнути пожежа.

Враховуючи наведені факти, Сторожинецький районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області звертається до мешканців району, щоб попередити та застерегти.

Пам’ятайте, перебуваючи у лісопаркових зонах, треба вибрати безпечне місце для розведення багаття та обкопати його. Не слід кидати непогашені недопалки чи сірники. Збираючись додому, не забудьте ретельно залити вогонь водою або засипати піском чи землею. Також пам’ятайте, що зловживання алкоголем значно знижує відчуття небезпеки.”

Якщо ми будемо уважнішими й обережнішими, виконуватимемо правила пожежної безпеки – захистимо себе, оточуючих та навколишнє середовище від непоправних втрат.

Джерело: начальник Сторожинецького районного відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області Андрій Сеник

Читайте також:  Повідомте, якщо ви стали свідком або об’єктом незаконних, неправомірних чи корупційних дій з боку працівників системи ДСНС
Категорія: Важливо Інформація
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ