TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Орієнтувальники відкрили новий туристичний сезон

2

Відкриття туристичного сезону в 2016-2017 навчальному році розпочали юні туристи-орієнтувальники. 24 вересня 2016 року на території дендропарку Сторожинецького лісового коледжу відбулися районні змагання зі спортивного орієнтування «Парки Сторожинеччини» серед учнівської молоді.

9

З привітальним словом до туристів звернулися методист туристсько-краєзнавчого напряму ЦДЮТ Унгурян Т.М., головний суддя змагань Побежан Д.О. та суддя на дистанціях Гаврилюк С.М. Змагання проводились в особисто-командному заліку в 6 вікових категоріях на середніх дистанціях.

5

8

21

23

Всього у районних змаганнях прийняло участь близько 80 дітей. Найбільш активні учасники – це спортсмени-орієнтувальники Сторожинецького ЦДЮТ, Сторожинецького районного ліцею, Сторожинецької гімназії, Банилово-Підгірнівської гімназії, Давидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Старожадівського НВК, Красноїльської ЗОШ №3.  Позмагатись, оцінити рівень власної підготовки та фізичних здібностей, набути досвід в змаганнях зі спортивного орієнтування мали можливість усі учасники.

10

12

11

Суддівська колегія оцінила і відмітила хорошу спортивну та технічну підготовку туристів орієнтувальників, визначила переможців районних змагань по вікових групах (Ч/Ж-12, Ч/Ж-14, Ч/Ж-16, Ч/Ж-18).

Грамотою управління освіти, сім’ї, молоді та спорту за І місце нагородженні:

  • Костащук Олександр,  вихованець  гуртка «Пішохідний туризм» ЦДЮТ (керівник Гаврилюк С.М.);
  • Пуршега Валентина, учениця Давидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Урсулян М.М.);
  • Голінець Денис, вихованець  гуртка «Географічне краєзнавство» ЦДЮТ (керівник Драганчук С.С.);
  • Нікіфоряк Владислав, учень Давидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник УрсулянМ.М.);
  • Новотна Сніжана, учениця Давидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник УрсулянМ.М.).
  • Мотреску Марія, учениця Красноїльської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Прунь В.О.);
  • Чихемський Павло, учень  Давидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Урсулян М.М.)

Грамотою за ІІ місце:

  • Піцул Григорій, вихованець  гуртка «Водний туризм» ЦДЮТ (керівник Іванищук О.А.);
  • Ткачук Юлія, учениця  Старожадівського НВК (керівник Драганчук С.С.);
  • Зінін Михайло, вихованець гуртка «Географічне краєзнавство» ЦДЮТ (керівник Драганчук С.С.);
  • Козміч Наталія, вихованка гуртка «Спортивне орієнтування» ЦДЮТ (керівник Орищук П.І.);
  • Бойчук Арсен, вихованець  гуртка «Спортивне орієнтування» ЦДЮТ (керівник Орищук П.І.);
  • Кушнір Ангеліна, учениця Красноїльської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Прунь В.О.);
  • Бока Георгій, вихованець гуртка «Пішохідний туризм» ЦДЮТ (керівник Побежан Д.О.);

Грамотою за ІІІ місце:

  • Штефанюк Анастасія, вихованка гуртка «Пішохідний туризм» ЦДЮТ (керівник Гаврилюк С.М.);
  • Коземчук Назар, вихованець гуртка «Спортивне орієнтування» ЦДЮТ (керівник Орищук П.І.);
  • Мойсюк Євгеній, вихованець гуртка «Пішохідний туризм» ЦДЮТ (керівник Гаврилюк С.М.);
  • Добра Маряна, вихованка гуртка «Географічне краєзнавство» ЦДЮТ (керівник Драганчук С.С.);
  • Петрашеску Олег, вихованець  гуртка «Пішохідний туризм» ЦДЮТ (керівник Побежан Д.О.);
  • Арцемюк Максим, учень Красноїльської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Прунь В.О.);
  • Звіздак Артур, учень  Давидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Урсулян М.М.)
  • Гоменюк Марія, вихованка гуртка «Водний туризм» ЦДЮТ (керівник Іванищук О.А.);

Організацію районних змагань зі спортивного орієнтування та підготовку  дистанцій забезпечили керівники туристичних гуртків Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості.

Діти цікаво та весело провели вихідний день на свіжому повітрі. Юні туристи  завзято  змагалися, спілкувалися, ділилися своїми знаннями  та з хорошим настроєм повернулися додому.

Джерело: директор Сторожинецького Центру дитячої та юнацької творчості І.О.Корчинська

Категорія: Спорт
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ