TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

“Добродії” з пересувного смітника зробили стаціонарний

3

Вчора, 1 жовтня 2016 року, якісь “добродії” відкрутили колеса на пересувному сміттєвому контейнері по вул. Лопуляка. Працівники комунального підприємства розповіли, що ще зранку все було в порядку. Приїхавши в другій половині дня щоб розвантажити контейнер, вони виявили його вже без коліс.

Комунальникам довелося знімати колеса з контейнера, який у них знаходився на ремонті та встановлювати їх замість зниклих.

2

Ці сміттєві контейнери були закуплені в рамках програми транскордонного співробітництва Україна-Румунія-Молдова MISETC 1654 “Транскордонний інструмент управління твердими побутовими відходами в сільській місцевості”.

Для потреб району було закуплено 40 таких контейнерів ємкістю 1100 літрів, вартість кожного – 4691 грн.

Міська рада та комунальники просять: якщо ви станете свідком пошкодження комунального майна – звертайтеся в мерію або в правоохоронні органи.

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ