TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Мерія відпасувала: до РДА зверталися, але безрезультатно

Сторожинецька міська рада

До нас звернулися представники Сторожинецької міської ради, які відреагували на інтерв’ю голови Сторожинецької РДА Ярослава Бартоша, де останній звинуватив мерію в бездіяльності та наголосив, що до РДА від мерії не зверталися з проханнями та пропозиціями.

В міській ради ми отримали лист виконавчого комітету Сторожинецької міської ради за підписом мера Миколи Карлійчука, у якому описуються всі звернення до виконавчої влади району та області щодо очисних споруд та резервуару чистої води.

Пропонуємо сторожинчанам ознайомитися з даним листом та зробити свої висновки щодо конфліктної ситуації між Сторожинецькою РДА та Сторожинецькою мерією.

(при натискуванні на зображення воно відкриється в збільшеному розмірі)

1

2

Сторожинецька міська рада отримала запевнення про співфінансування проекту “Виготовлення проектно-кошторисної документації (ПКД” на “Будівництво очисних споруд міста Сторожинець продуктивністю 2000 м.куб. на добу” від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Відповідь

Категорія: Важливо Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ