TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

По договорам оренди землі мерії заборгували майже 200 тис.грн.

Сторожинецька міська рада

Виконком Сторожинецької міської ради повідомляє, що найбільшими боржниками по сплаті орендної плати за землю є ПП “Підгір’я-Авто” (директор Бабич В.Д.), ПП “Флеш-АЗС” (директор Лаурофф Е.А.), Дячук О.О., Капітула С.С., Власова Г.І., Нестер В.І., Харена В.Г., Косован А.П., Ангелуш А.М. (кафе “Берізка”), Істратій Д.Г. та Бартош Я.М.

У всіх цих фізичних та юридичних осіб є або були оформлені договори оренди землі з мерією. Загальна сума заборгованості по них – майже 200 тис. грн. 

З усіх, кому були направлені листи з нагадуванням про сплату заборгованості, міська рада висунула претензію тільки голові Сторожинецької РДА Ярославу Бартошу.

Боржники

На наше прохання прокоментувати дану ситуацію, Ярослав Михайлович відповів, що у нього в власності немає земельних ділянок вже більше року. І він готовий підтвердити це в суді.

Також міській раді є біля 17 землекористувачів, які користуються земельними ділянками взагалі без правопосвідчуючих документів.

Міською радою спільно з комісією РДА проведено нарахування збитків за останні два роки. Сума – біля двох мільйонів гривень. По чотирьох землекористувачах матеріали передані до суду та призначені до розгляду. Решта справ – готуються та в найближчий час будуть подані.

Ще на суму біля півтора мільйона гривень згідно рішення господарських судів виконавчою службою відкриті провадження про стягнення боргів на користь міської ради. Основних боржників троє – Сторожинецький завод продтоварів, Сторожинецький КХП та ОВ “Сторожинецька кераміка”.

 

Категорія: Новини міста
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

 

АРХІВ