ДСНС ПОПЕРЕДЖАЄ: ОБЕРЕЖНО! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

Вибухонебезпечні предмети

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Досить часто застарілі боєприпаси знаходять і громадяни на присадибних ділянках, полях, у лісах та парках, поблизу водойм, а також у будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів.

З початку року піротехнічні підрозділи ДСНС здійснили більше 6 тисяч виїздів, в ході яких вилучили та знешкодили 46 тис. 471 вибухонебезпечний предмет, у тому числі 338 авіаційних бомб.

Зокрема, в Сторожинецькому районі  зареєстровано 5 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів .

Сторожинецький районний сектор вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером “101” або “102”.

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

 909

 Джерело: Сторожинецький районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Категорія: Інформація
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ