TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Змагання “Осінні старти – 2106”

1

Нещодавно відбулись районні змагання з багатоборства серед людей з інвалідністю “Осінні старти – 2016”, які проводила районна організація Союзу організацій інвалідів України.

Змагання проводились з уже традиційних видів спорту: дартсу, кеглів, баскетболу, кільцекиду, вимірювання сили кисті. Особливістю цьогорічних змагань було те, що в чотирьох видах змагань учасники на візках змагались окремо від учасників інших захворювань, що ставить їх в більш рівні умови.

Під час заходу трикратний призер обласної спартакіади “Повір у себе – 2016” Андрій Перчик був нагороджений грамотою районної організації за розвиток спорту і з нагоди його 35-го Дня народження.

2

В кеглях переможцем серед чоловіків став Іван Прислупський, серед чоловіків на візках – Василь Іонашко. Серед жінок в цьому виді першими були Іоана Урсулян і серед жінок на візках – Людмила Андрюніна.

3

В змаганнях з вимірювання сили кисті перші – Михайло Боднарюк і у візочників – Василь Іонашко. У жінок відповідно перемогли Наталя Петричук і Людмила Андрюніна. У кільцекиді серед чоловіків перемогли Михайло Боднарюк і Володимир Гаврилюк. У жінок перемогли Людмила Петричук і Ліліана Тодиресе.

В дартсі в запеклій боротьбі переможцями серед чоловіків стали Іван Прислупський і у візочників Владислав Добридін. У жінок Оксана Мелещук і Валентина Добридіна.

4

В змаганнях з кидків у баскетбольне кільце самим влучним серед чоловіків став Іван Прислупський і у чоловіків на візках Василь Іонашко. А у жінок найвлучнішими стали Наталя Петричук і, відповідно, Зінаїда Боштега.

Джерело: голова районної організації СОІУ Олександр Хавронюк

Читайте також:  Збірна команда області з легкоатлетичного чотириборства за участі сторожинецьких спортсменів стали призерами змагань чемпіонату України ФСТ «Динамо»
Категорія: Спорт
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ