Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Увага! Повне закриття руху на дорогах району!

Щойно ДАК “Автомобільні дороги України” на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці повідомив про повне закриття руху з 18:00 13.11.2016 в семи районах Чернівецької області.

Начальник Сторожинецького райавтодору Анатолій Баяк повідомив, що таке вперше за 34 роки його роботи.

14991136_729264573888005_5853109881617730888_o

Магазин Водолій
 • Гость: Да зима обіцяє бути цікавою! Якщо після кожного снігопаду будуть закривати рух на всіх дорогах?! Можливо замість закриття, потрібно організувати роботу?!
 • Гость: Докерувалися!!! Перший снігопад і давай закривати дороги. Ось вам і вся велич нинідіючої влади. А як людям добиратися до роботи, як пояснювати свої пропуски та запізнення. Краще ось так закрити рух і зняти з себе відповідальність, оце по нашому, по новому!
 • Гость: До Анатолія Баяка запитання: За які кошти розчищають дорогу до вашої оселі? Сьогодні трактор райавтодору прочистив частину вул.Кошового і Вул Чугуніна. Трактор від КарпЕко особо не розчистив навіть вул. Кошового.А прилеглі до уваги не беруться? А,що з гравієм на Шмідта,Мазепи,Кошківську і Кошового за 100000грн.???
 • Гость: Пане ого. зима напевне ви сидите в степлі біля інтернету і від нічого робити критикуєте, а не на дорогах району, а щоб виїхати на дороги району з Кошково напевне також треба прочистити дорогу. Якщо ви знаєте що там прочищена дорога то ви напевне також ходите по тій дорозі, я не знаю що там прочищена дорога, бо живу зовсім в іншій стороні. А замість дякую ви критикуєте. Як правило критикує той, хто сам нічого не робить.
 • Гость: Застряг на вашківській на 2.5 год і не тільки я ще 6 авто. Жодної допомоги ні від автодору, ні від МНС не було дали чітко зрозуміти, вибирайтесь самі. Живу на вул. Ропчанській ніхто не розчистив вулицю, хоча поруч на Садовій розчистили. Звичайно на нашій вулиці голова суду не проживає.
 • Гость: Особисто з свого карману заплатив щоби розчистили дорогу по вул. Садовій.Так що суддя тут нідочого!!!!
 • Гость: І такого начальника автодору давно пора до відповідальності притягнути. Треба не розбазарювати кошти, а працювати. Дорогу закрити легше ніж розчистити.
 • Гость: Що пан Дружинник напевне мітити на його місце? Хотя така ситуація не тільки в Сторожинецькому районі. Проти погоди не попреш. А що вмісті та окраїнах дороги не прогорнуті і сьогодні, які належуть міські раді також начальник райавтодора винен.
 • Гость: Все нормально мужики! В четвер уже плюсова температура - сніг сам розтане і рух по вулицях дозволять! Подумаєш пару днів пішком прийдеться походити. Жаль, що Бартошу з Колгоспної так далеко до РДА, а про Діану взагалі мовчу, поки з Панки дійде!
 • Гость: От сижу, у мене і інтернет є, і світло. Бо за це відповідають часні контори, які дбають за клієнтів (ну хоть якось, але дбають). Там, де замішана держава - жопа. Дорогу віддали би часнику в керування - все було би чисто і гарно. А то керувати керовнички вміють лише тоді, коли все добре.
 • Гость: 5.10
 • Гость: Ви ситиде і теплі ,в інтернеті і захищаєте РЕМ і критикуєте дорожників, а ви що не читаєте в Сторожинець інфо, що деякі населені пункти уже по 2 сутки без світла, вот вам і часна структура. Ви в теплі критикуєте, а не думаєте , що такі самі люди, як ви на вітру, в снігу, в мороз на участках ліквідують наслідки стихії в т. ч. прочищають дороги, а снігом заді замітає знову. Якщо ви живети в часному секторі то самі мали бачити, коли сніг відкинеш, а за годину знову замело. Ну а якщо в пятиетажках, то вам цього не зрозуміти, бо ви сніг не прочищаєте, чекаєте коли за вас це зробить держава. А ви в той час критикуєте.
 • Гость: а ти центровий переживаєш тільки про Діану і про Бартоша а тіпа Лосік , Карлічук і всі інші люди, як мають добиратись? чи вони на роботу не вийдуть? чи може їм дорогу хтось прокинув і пісочком посипав?
 • Гость: Тому те і відбувається бо ще не один з тієї кагорти не сів з конфіскацією.
 • Гость: До Баяка додому дорогу розчистили а до людей навіщо,нехай ходять по снігу по коліна.
 • Гость: Напевне тоже ходите по розчищеній дорозі, бо звідки знаєте де Баяк живе.
 • Гость: Микола Миколайович а, що по вул .Клинівська люди не живуть . крім того де обіцяний щебень чи може Вам додому його відвезли робіть щось у мери претися а робити не хочите
 • Гость: Згідний з вами . Коли в мери йти то все вам буде і вода цілодобово, каналізації відремонтуємо, а води як не було так і не буде, каналізації прогнивші, звісно плиточка та кіточки, це все гарно, але що зробив наш мер що обіцяв, крім лавочок, плитки ( і то більше приватні підриємці). А прочисти дороги по Сторожинцю це вже проблема, бо ЖКХ передоло всю технику ПП Карпу Г. а чому не розчищенні тротуари, адже у міс.раді є тракторець спец. для тротуарів . Центр міста просто жах не пройти не прїхати. Якщо ЖКХ не взмозі працювати і виконувати свою роботу, то для чого воно? Ціна на воду найдорощі мабуть в Чернівецькій обл.Мусор передати Карпу зразу ціна зросла. А всі вони і мер і депутати думають про себе та свої власні інтереси. Як крали так і дальше крадуть, але ще більше бо думають, що це останній день у владі.
 • Гость: Колгоспну розчистити, далі- за свої кошти нанімайте...
 • Гость: Шановні, от вам би пообсирати всіх і вся, а чого так, а чого я маю ходити пішки, а чого до нього почистили а до мене нє........от ви проїдьтесь по іншим районам і порівняєте роботу кожних начальників і побачите, що по другим районам дійсно жопа, реально, що по місту а що по району сніг почищений, ви хоть знаєте, що люди реально сутками не сплять як ідуть снігопади......ну звісно не знаєте, бо спите добре у своїх теплих ліжечках. Подивіться на Америку, Європу, коли у них снігопади.....там ще похлєщє, але люди і самі реально беруть лопати і прибирають, бо вони свідомі люди, розуміють, що роблять для себе, а у нас же натура інша, нам би пообсирати інших....і думати, о у мене дома є інтернет, всітло......а вулиці не чищені, що за влада.....
 • Гость: Велика подяка нашим дорожникам, енергетикам,рятувальникам за їхню самовіддану працю. Ніколи не звертайте увагу на цих жалюгідних критиканів які бризгають ядом на вашу адресу. Завдячуючи вам вони не відчули що таке стихія. Ці критикани ніколи нічого не робили для людей.Не думаю що вони розуміють як то в тракторі більше 15 годин без перерви без нормальної їжі.Вони собі не можуть уявити як тяжко добратися до обірваної лінії дротів бо вони не на балконі чи на дорозі обірвалися а далеко в ярах де більше метра снігу і до них треба пройти сотні метрів.Ці критикани навіть не знають що вся техніка наших служб давно вислужила свій термін і поломки бувають в самих складних умовах.Звичайно нам хочеться більшого і нам треба робити все щоб так і було.Хлопці тримайтеся.
 • Гость: Велика подяка цим самовідданим людям! А я, Карлійчук Коля, куплю ще більше плитки і лавочок, шоб ці сміливі, відважні та відповідальні люди могли ходити містом без болота і відпочивати в парку! Я не куплю їм нормальну швидку допомогу, пожежну машину чи сучасний трактор. Я не буду купляти їм сучасне обладнання, прилади та гаджети. Навіщо? Спасіба велике Бартошу, шо притягнув до нас в район пару польських машин 1970-х років! І велике спасіба районній раді за застелену клєйонкою яму за 11 мільйонів гривень, яку ми гордо зовемо ТРАНСКОРДОННИМ ПРОЕКТОМ ПО КЕРУВАННЮ СМІТТЯМ! Це те, чого варті наші медики, рятувальники та енергетики! Нехай їздять на УАЗіках, ГАЗіках і ПАЗіках - це традиційні цінності, нехай далі так і буде! Зате плитка і лавки - це вічно! Добре, що це всі розуміють!
 • Гость: Шановна Сторожинчанка я цілком з вами згідна. Якщо сьогодні пройтися вулицями на зарєччі де трактора прогорнули дороги, а люди навіть не можуть прокинути сніг на проти всоїх воріт, а просто свідомо переступили і зайшли у двір. А у дворі заді Норми снігу повно і ніхто не візьме лопату і не прокине сніг, щоб припаркувати свою машину, а залишають на прилеглих вулицях. То це, що треба чекати на дорожні служби чи міську раду. Що в цих структурах працюють не такі самі люди як і ми. Якщо ще не встигли прочисти всі провулки, то основні дороги прочищені. І дорожна служба спрацювала оперативно, бо сьогодні в районний центр приїжали з усіх напрямків люди. А це напевне також заслуга начальника, в такий нелегкий час зуміти організувати роботу. В ночі розбудив людей з теплих ліжок, і в холод прочищати та підсипати дороги під час снігопаду. І сьогодні ці люди читають, як ви їх критикуєте в теплих ліжках, а вони на дорогах холодні, голодні. Як вам не соромно критикувати цих людей та начальників райавтодора, КарпЕко, голову міської ради. Давайте всі разом вийдемо на дороги візьмемо лопати і допоможемо їм. Дивіться кожний за собою і зробіть висновок про свої поступки.
 • Гость: А самі комунальники просили допомоги? Я особисто пропонував трактор для прочистки. Відмовились - солярки немає лишньої. Мерія не забезпечила. Які питання? Сначала наша міська рада повністю убила всю ініціативу в місті, а тепер вдруг всі заговорили, шо можна було би і допомогти. Так ніхто ж не просив допомоги! Даже не спробував! Думаю, що на Сторожинець.Інфо не відмовили би таку об"яву розмістити, якшо надо було би.
 • Гость: Якщо ви готові допомогти, то проїдьте по зарєччю люди готові заплати, тільки би їм прогорнули дорогу до хати. А Сторожинець інфо замість обяви, розмістить критику. Непевне в самій критичній ситуації, начальники точно, що не чекали на допомогу? А ліквідували стихію, як могли. Щоб прочисти сніг біля своїх домівок, треба обяву в Сторожинець інфо.
 • Гость: В Америці,в Європі також платять за ремонт класу,школи?Чи самі проводять каналізацію,воду?Чи може самі тягнуть світло до своєі оселі за десятки тис грн?... Ви були в Європі?Там за декілька годин розчищають,попереджають...Вся поліція на дорогах.Допомагають всі спецслужби...Там світло без попередження не вимикають. А у нас благо бульдозер в Сиретському знайшовся для розчищення дальних районів Сторожинця.А уявіть тиждень такоі негоди:)
 • Гость: Шановні Микола та черкез ви сьогодні коментуєте рішення, яке було прийнято ДАК "Автомобільні дороги України" і рішення було прийнято саме для безпеки життя людей та дітей на дорогах Чернівецької області. І таке рішення не приймається після кожного снігопаду. А як повідомив начальник філії "Сторожинецький автодор" Анатолій Іванович Баяк , що таке вперше за 34 роки його роботи. І напевне це людина, яка за 34 роки пережила не один снігопад, і завжди уміло приймав рішення длявирішення проблем з снігопадом. Думаю, що такі погодні умовами з якими прийшлося боротися нашим дорожникам, комунальникам, електромережі та приватникам дійсно були не посилі. Саме тому було прийнято таке екстерне рішення про перекриття руху. Якщо ви 13 листопада дійсно виїжали в місто та замежі міста, то мали бачити, що вся можлива техніка була на дорогах района ,механізатори та робочі під чітким керівництвом начальників старалися зробити все можливе, щоб забезпечити рух автотранспорта на дорогах району. Но нажаль люди не завжди можуть протидіяти природі. Шановні керівники не приймайте близько до серця всю маячню, яку говорять люди які в своєму життя не приймали важливих рішень, за якими стоїть життя людей. А завжди ховалися за вашими спинами і обливали вас грязю.
 • Гость: Дороги прибираються погано! Дорога Сторожинець - Чернівці в жахливому стані, такого вже не було давно.Хочу нагадати,що в 2012 році було набагато більше снігу, але дороги були почищені краще, що в місті, що основні шляхи.Пройшло більше доби,а дорога та тротуари не почищені. Керівництво району і міста від цього процесу самоусунулося. Що Баяк з Карпом видумають, те і витворяють і ніхто для них не указ. Працюють там ,де платять готівкою і відразу.
 • Гость: Уважно продивилась відео засідання комісії з питань ТЕБ та НС де голова комісії Ковальчук Д.М. І зразу виникло питання, чому не записано на відео 7 питання, яке вніс в порядок денний начальник Сторожинецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області , а саме Про порядок взаємодії всіх служб, установ, органів та організацій на території Сторожинецького району під час погіршення погодних умов в зимовий період 2016-2017 років. Викає питання, чи комісія взагалі не розглядала 7 питання і тому в районі сьогодні склалася така ситуація, а тільки надрукувала в протоколі, що важають за потрібне. Можливо місця не хватило на камері, або жителям района не треба знати, як саме розглядалося це запитання. Проглянувши відео, прочитавши протокол комісії роблю висновок, що голова комісії навіть не змогла організувати, щоб все засідання комісії було знято на відеопліку. То чи може голова комісії організувати роботу та прийняти правильні в екстреній сутуації. Можливо її просто не треба заважати керівникам з досвідом виконувати всою роботу.
 • Гость: І сьогодні критикують дорожників та комунальні служби, що вони не вчасно прочищають дороги від снігопаду та це природне явище і його ніхто не може на перед спланувати. А ви знали за зделегідь, що запросили кореспондентів знімати засідання комісії з питань ТЕБ та НС та засідання Міської виборчої комісії, які маючи сучасну техніку і вони не змогли спланувати, щоб все було знято . А якщо 6 питань на засідання комісії обговарювали 1 год, 13 хв. , а останнє 40хв. то напевне це було найважливіше питання. В результаті одне відео не зняли , а друге через якість не опублікували. Якби ви сьогодні опублікували на своєму сайті трансляцію останього питання " Про порядок взаємодії всіх служб, установ, органів та організацій на території Сторожинецького району під час погіршення погодних умов в зимовий період 2016-2017 років." де виступав начальник відділу поліцїї це видно з протоколу, а саме він вніс це питання в порядок денний, видно у відеозйомці. З його розмови, зразу помітно ,що він турбується за життя людей на дорогах і він це неодноразово повторював. Комісія засідала 9 листопада на 12-13 листопада синоптики прогнозували погіршення погодних умов, в той час комісією було прийнято рішення тільки на 15 листопада подати пропозиції , план спільних дій та проблемні участки доріг. Сьогодні на вашому сайті стільки критики в сторону Карлійчука, Карпа та Баяка, а чому не до Ковальчук Д. М, голови комісії. Чому вона терміново не скликала комісію і разом прийняли рішення по ліквідації стихії. В той час коли вищезгадані керівники приймають екстерні рішення по ліквідації стихїї 12-15 листопада, а Діана Миколаївна тільки збирає інформацію про план дій на 15 число.