Виїзд газовоза на горб по ожеледиці став цілою епопеєю

5

Вчора ввечері по вул. Чернівецькій в Сторожинці застряг газовоз, повністю перекривши рух на декілька годин.

Як розповів водій, він намагався піднятися по об’їзній біля “Боянівки” (пров. Кобилянської), але на самому верху вантажівка забуксувала через ожеледицю та почала сунутися назад. Прочищений від снігу проїзд був шириною з авто, тому була небезпека зіткнення з транспортом, що міг рухатися зверху.

Місцевий житель допоміг йому спуститися заднім ходом біля кілометра, після чого водій газовоза вирішив проїхати через місто.

Піднявшись по Чернівецькій майже до самого верху, вантажівка знову забуксувала, незважаючи на встановлені ланцюги протиковзання. Але на цей раз їй не дали спуститися вниз – і зверху, і знизу впритул до неї зупинялися легковики.

3

Сторожинецькі поліцейські, об’їхавши затор через вул. Якобашвілі, допомогли газовозу спуститися до вул. Карюкіна. Але, повертаючи, той застряг в снігу біля світлофора. Саме там ми його і застали.

2

В колоні автомобілів, що рухалися знизу, був трактор дорожників, який таки зміг зрухнути вантажівку наверх. Тоді поліцією було прийнято рішення про перекриття руху на ділянці вулиці Чернівецької від вул. Карюкіна до самого верху.

4

Коли на дорозі вже не було автомобілів, газовоз спробували витягнути наверх. Спроба вийшла невдалою – трактор не зміг протягнути його далеко по ожеледиці, незважаючи на моральну підтримку групи вболівальників, які зібралися на перехресті.

7

6

Другою спробою на допомогу прийшов Т-150 електриків. Спустившись заднім ходом від Сторожинецького РЕМ, він також намагався допомогти вантажівці виїхати – але безрезультатно. Обидва транспортних засоби буксували та сунулися вниз по ожеледиці.

1

Тоді поліція попросила допомоги у рятувальників. На місце прибув ЗіЛ-131 ДПРЧ-12, повний води. За нього зачепили Т-150, який, в свою чергу, зачепили за газовоз.

Спочатку спроба була невдалою – підйом був надто крутий і надто слизький. Вся “рятувальна” колона буксувала, але вперед не просувалася. Після невдалих спроб рятувальники та поліція допомогли спуститися всім автівкам на декілька десятків метрів нижче, де дорога була більш пологою. Також під колесами ЗіЛ-131 підсипали дорогу.

Після підсипки виїхати вдалося – потихеньку всі автомобілі, допомагаючи один одному, виїхали до заправки наверх, де вже водію газовоза поліція виписала постанову за порушення Правил дорожнього руху.

У зв’язку з складними дорожніми та погодними умовами,Сторожинецький відділ поліції просить водіїв без нагальної потреби не виїжджати на дорогу.

Водіїв вантажних транспортних засобів просять не в’їжджати у місто Сторожинець. 

Категорія: Новини міста
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ