Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В районі відзначили День Збройних сил та День волонтера

1

Сьогодні, 6 грудня, відзначається День Збройних Сил України. Відзначається він в день підписання Закону України  “Про Збройні сили України” – 6 грудня 2016 року. Вчора, 5 грудня, відзначався Міжнародний день волонтерів, святкування якого було започатковане Генеральною Асамблеєю ООН в 1985 році.

Саме з цих нагод вчора, 5 грудня 2016 року, в Сторожинецькому районному Будинку національних культур відбувся благодійний концерт.

На заході керівники району та представники громадськості привітали учасників бойових дій та волонтерів з святом та відзначили їх нагородами, виступили народні аматорські колективи та виконавці, був організований збір благодійних коштів.

3

2

29 26 25 21 19 28 27 24 23 22 20 18

92117 16 15 14 13 12 11 10 8 7 6 5 4

30

Магазин Водолій
 • Гость: Дуже гарний концерт, одне чого не можу зрозуміти до чого тут була Гуцуляк зі своєю рекламою до виборів Пані Гуцуляк ви нічого не перепутали
 • Гость: Вона не просто переплутала, вона з шкіри лізе лишень би запіаритись. чого тут агітація Батьківщини. Лосік плюнув пішов з залу, навіть Рудий та Кривко пішли лишень би не бачити цю ганьбу. Позорняки.
 • Гость: Невже не зрозуміло Лосік пішов до дня місцевого самоврядування готуватись. Навіщо йому благодійний концерт. Тай бадбо потрібно зібрати по 400 грн. З кожного присутнього на п'янці у Проліску. Ім гульки у голові а не захисники Украіни. Гидко на це дивитись. І це голова райради. У державі війна. Хлопці на Сході у землянках мерзнуть а наші депутати з Лосіком біля чарки у ресторані гріються.
 • Гость: Дуже жалко, що не всi бачили цю ганьбу Катерини
 • Гость: може трошка недоречно було "батьківщині" зі своїми значками. але вони хоть щось роблять. А чому нікого не дивує, чого не було мера і секретаря. для них це що не свято? їм що не пасувало було привітати волонтерів і атошників? це як охарактиризувати і чому вам байдуже про те що від міста нікого не було? а тільки катерина вас тисне?
 • Гость: Так мера і секретаря ніхто не запросив мабуть, БК знало про плани (сценарій самі спромоглися нашпаклювати ) а те, що узгоджували Діаною і Катьою очевидно.Доречі, на концерті не був, але судячи з послідовності номерів по фото, писали сценарій ніби на п'Яну голову, що для БК- норма.
 • Гость: Варто було бути присутнім військовому комісару який відправляє до війська наших хлопців.вихлдить план виконав і забув.
 • Гость: Як завжди гуцуляк на чужому горбі в громаду хоче заїхати
 • Гость: Прочитав коментарі. Дуже здивований. Ніхто не згадав що у нас 3-й рік війна в КРАЇНІ. Та 25 річниця Збройних Сил УКРАЇНИ. Це НАША РІДНА АРМІЯ. Якій сповнилось 25 років. Що за люди? Хтось зробив щось добре. Та його треба паплюжити та з г-ном змішувати. Розповідати про піар.та всяку дурню. В мене виникае питання. Що у нас немае інших партій? Чому вони не зробили те саме або ще ліпше. Де наша влада? Що хлопці які були на війні не заслужили даже того значка? Чому ніхто не написав що після концерту хлопці зібралися та поклали квіти загиблим разом з жінками та матерями загиблих героїв? Де всі ті політичні партії? ЗАБУЛИ ХТО ЇХ ЗАХИЩАЄ?
 • Гость: Діло зовсім не в тому. Хтось тихенько робить добрі справи, а хтось дуже пафосно, хтось молиться за мир і за здоров'я хлопців- хтось кричить на всю горлянку...Просто деякі речі є поза політикою, а тут вибори... Все ясно....Але противно!
 • Гость: согласен полностью,добрые дела делают тихо,это потом они говорят сами за себя.Катерина действительно неправильно себя повела это же был день памяти,а не д ень продвижения. ее на престол.Катя ты переиграла сама себя.Да очень не красиво получилось и обидно родителям погибших ребят,что на памяти их детей делают себе рекламу.В воскресенье на встрече кандидатов покажеш себя раскажеш что сделала и за одно в лицо скажеш каждому кандидату то,что ти о них говориш на всех встречах.Покажи людям что ти можеш не только за глаза,но и в глаза сказать
 • Гость: ну послухайте, ну так не можна! я тоже не за то щоб " за глаза", а в очі кожному. але ти тут дідугане пишиш тоже під видуманем імям. я впевнений . що ти навіть вітаєшся з тою самою катериною. ну чого вам треба це обсиралово тут? піди і скажи, судячи по твоєму написаному ти був там де вона говорить про когось на зустрічах.
 • Гость: Концерт на достатньому рівні, але..... 1) Навіщо томити обдарованих діток для своєї передвиборчої агітації (воно тобі Катю зіграє тільки в мінус); 2) чи ти Катю може хотіла побачити сльози радості в очах вдів і матерів, чиї чоловіки і сини загинули в АТО, при врученні їм ПСЕВДО-медалей які і копійки і не варті ( не людяніше було б дати по гарному пакунку продтоварів... але ні - опоненти б сказали, що агітаціяяяяя, бл* ); 3) брудно все в нас районі з "Батьківщиною", але сподіваюсь на виборах, тебе Катько, завалять у той же бруд, яким сієш кругом себе...