Понеділок, Квітень 23
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Задайте питання кандидатам на голову та у депутати громади

Задайте питання

В неділю, 11 грудня 2016 року, в районному Будинку національних культур о 14:00 відбудуться публічні дебати, до участі у яких запрошуються кандидати на голову Сторожинецької міської об’єднаної територіальної громади та перші номера у виборчих списках районних організацій політичних партій.

Міська виборча комісія забезпечить рівні для всіх можливості у виступах та у відповідях на питання.

Ви можете задати питання в коментарях та модератор дебатів задасть його кандидатам.

Прохання не задавати персональних запитань, а лише такі, на яке зможуть дати відповідь всі кадидати.

Магазин Водолій
 • Гость: О!!! Дочекалися івани,діди і решта галакайлів- горе писак. Звершилося! Ну-ну. Вперед таляпати болото,аби наситилися. хоч очі від комп'ютера відпочинуть. Вилізайте, гадє. Їжте свіжину у піст Різдвяний.
 • Гость: Да ми за порядних,а не за ворюг які" додихають" і крадут у роботяг уже відкрито.Наверно і тобі карлічуки ручку позолотили.Дотиснули такі діда на дебати будем чути шо він там лапшати буде
 • Гость: Клім,та ти взагалі на всю голову бахнутий. Розберись,а потім жвенди. Нема мозгів своїм розумом жити. Що тобі Карлійчук М. такий великий в очах. Те,що він високий і розумний не значить,що він винен у всіх твоїх проблемах. Лікуйся чоловіче,бо сам подохнеш, ходячий труп. А МИ ЗА КАРЛІЙЧУКА.
 • Гость: Та людоньки добрі, схаменіться! Піст. Бог в усьому розбереться і всім за все воздасть. Моліться і Господь управить. Буде той правитель,якого заслуговує народ. Не набирайтеся гріхів і так важко жити. Прости Господи і помилуй.
 • Гость: Да ничего святого.Ну это дело каждого.Пойдем на встречу кандидатов,а там будем делать выбор
 • Гость: Дурнику підписуйся не за всіх. Стадо за пастуха.
 • Гость: З таким пастухом за честь бути стадом, а від дурника чуємо. МИ це не один, це багато, ДУЖЕ багато.
 • Гость: Нажаль, в цьому ти правий по статистиці 95%, як що ти розумієш про, що мова.
 • Гость: Так питання будуть чи ні?
 • Гость: Запитання до Карлійчука Ілюши;Як ти можеш балатуватись під 1 номером в депутати після афери з зумлею 1390га обдурюванням з виплатою грошей за забудову будинку 20000гр.У тебе совість є чи ти дальше під 1 номером думаєш пролізти в депутати. Тому люди думайти голосувати за радикалів і Ілюшу чи ні бо знову прийде це брихло до влади і буде наживатися на людях.Думайти і дуже добри мозгуйте бо буде ще гірший бардак чим є.
 • Гость: Діма для того щоб задати питання кандидатам як мінімум ознайомте нас з їхнею виборчою програмою
 • Гость: Ось тут і я підтримаю. Нехай кожен скаже, де можна прочитати саме Їх програму. Першочергові проблеми, які вони збираються вирішити. Думаю, що кожен кандидат(представник від політ. сили) може як мінімум висвітлити свою програму у ЗМІ.
 • Гость: Наша буде точно. Тут ще момент - розміщення передвиборчої агітації у нас (як і всюди) платне. "Запростотак" комусь робити добре я не збираюся.
 • Гость: Ні, ну це логічно. Тут і мови не може бути... Просто хочеться бачити будь де, хоч на папірцях вручну написана, але, щоб вона була.
 • Гость: Цікаво як ви платите податки за рекламу яку висвітлюєте у Вас у Сторожинець інфо? І куди спрямовуєте отримані кошти ? Ви ж не є ні юридичною ні фізичною особою. А всі хто здійснюють діяльність на територіі Украіни зобов'язаний сплачувати податки. Будьте і Ви Дмитро перед виборцями чесними. Висвітліть своі звіти до ДФС по Сторожинець інфо.
 • Гость: Чому це ми не є юридичною особою? Найперше, що ми зробили - це зареєстрували Товариство з обмеженою відповідальністю - ТОВ "Група Сторожинець-Медіа". В статуті чітко прописана діяльність журналістів. У нас є й посвідчення. https://uploads.disquscdn.com/images/025af7dccf34bbdefdc332a5bf30f063c548b7586121c861e288c3455d5c3f94.jpg Підприємство на єдиному податку - 5%. За минулий рік ми заплатили його більше тисячі. Не багато, але і не мало. Точну суму не пам'ятаю. Як здам останній звіт за рік - висвітлю. Наприклад, міська рада дала нам дозвіл на розміщення зовнішньої реклами - http://stor-rada.inf.ua/2016/09/09/рішення-№143-про-розгляд-заяв-тов-група/ Ми заплатили за нього, поповнили міську казну. Реклама на ресурсі розміщується згідно технічних умов і договору. Розцінки - також у відкритому доступі. https://storozhynets.info/розміщення-реклами-на-сайті
 • Гость: Да я тоже поддерживаю потому так хотя бы люди должни знать кто что обещает.Потому что ребята уже действительно достало.Это ля ля это воровство уже в открытую,беспредел.
 • Гость: Підете в неділю у 14год тай почуєте кожного,добре що будуть і кандидати в депутати.ох хочеться чути що ці горе керовніки скажуть за украдені гроші роботяг,та як так сталося що хата погорільців оказалась не іхня.страна чудес
 • Гость: Саракуца, там шо про хати будуть говорити? Чи звітувати? Обіцяти краще майбутнє! А по великому рахунку усі залежні від Києва: які закони, таке життя.
 • Гость: Рідний край- ваш перший помічник! Передплати районний вісник і будеш у курсі новин.
 • Гость: Читай "Рідний край". Візьми з собою і по пунктиках питаннячка ба- бах!
 • Гость: Регламент зустрічі Перших кандидатів в депутати Сторожинецької міської обєднаної територіальної громади та кандидатів на посаду голови Сторожинецької міської ОТГ з виборцями. Місце Зустрічі - Сторожинецький РБНК Дата Зустрічі - 11.12.2016 (неділя) Час зустрічі - початок о 14-00. Орієнтовна тривалість зустрічі - 2 год. До участі у зустрічі з виборцями запрошено всіх Кандидатів на посаду Голови Сторожинецької ОТГ (5 кандидатів) та всіх Перших кандидатів від організацій партій, що беруть участь у виборах до ради Сторожинецької ОТГ (10 перших кандидатів) За 10 хв. перед початком зустрічі з виборцями відбудеться жеребкування порядку виступу Кандидатів. Тема зустічі, яку ми виносимо до дискусії: "Бачення партій та кандидатів на посаду голови Сторожинецької ОТГ розвитку громади. Перші кроки і дії партій та кандидатів на посаду голови Сторожинецької ОТГ після обрання". Ці питання мають бути висвітлені у виступі. Перший блок зустрічі. (50 хв) Першими виступають Перші кандидати від партій. Загальний час виступів - 50 хв. Час виступу кожного Першого кандитата - 5 хв. У разі, якщо партія відмовляється делегувати свого Першого Кандидата, час його виступу рівномірно розподіляється між іншими Першими кандидатами, які будуть брати участь в зустрічі з виборцями. Другий блок зустрічі (40 хв). Другими виступають кандидати на посаду міського голови Сторожинецької ОТГ. Загальний час виступу кожного Кандидата на посаду міського голови - 8 хв. У разі,якщо Кандидат на посаду міського голови відмовляється брати участь у зустрічі з виборцями - час його виступу розподіляється між усіма іншими кандидатами на посаду голови Сторожинецької ОТГ у рівній мірі. Третій блок зустрічі ( 40 хв +) . Питання кандидатам. Учасники зборів задають питання Першим Кандидатам та кандидатам на посаду голови ОТГ. Час відповіді на питання до 1 хв. Питання має бути адресовано ВСІМ кандидатам , а не конкретній людині, не має містити образ та звинувачень, а також звучати на українській мові. Також будуть задані питання від читачів Сторожинець Інфо. Кандидати відповідають на питання у порядку жеребкування. Кожне наступне запитання змінює порядковість виступів Кандидатів на 1.
 • Гость: Дімочка, вистав запис зустрічі,не усі мають можливість піти, але усім хочеться знати "ну шо там було?". Дякую.
 • Гость: Будемо записувати, звичайно.
 • Гость: Мені цікаво, за які гроші майбутній голова буде їздити на роботу? Чи залишиться теперішній склад міської бухгалтерії?
 • Гость: Результат на лице: як гавкати, хаяти, купати у брехні, принижувати, то бажаючих море, а поставити розумне запитання- нема кому, язик не обертається, інтелекту не вистачає, усі писаки поніміли. Прийдуть на концерт, щоб знову потім взятися за старе. ВИСНОВОК: НЕ ЗВЕРТАТИ УВАГИ І НЕ БРАТИ ДО ГОЛОВИ І ДО СЕРЦЯ БРУД. Чорне не малює білим.
 • Гость: Хочу спросить кто дал разрешения разширить магазины на мосту около сан станции.Т мер вы понимаете какую угрозу несут эти магазины мосту.Кто дал разрешение напротив построить магазины.И ви хотите сказать что это господар?да это последний гаспидар только может так керовать.для которого деньги это все.Почему по Некрасова 5 кусок тротуара до ресторана не покрыли.ищите еще одного Комана чтоб совместить приятное с полезным и деньги списать и за одно реклама подумайте как будете отвечать на встрече
 • Гость: Якщо можливо адресувати кандидатам наступні конкретні питання: 1 які ви бачите перспективи співробітництва в рамках міжнародної цільової фінансової допомоги, що пропонується різними фондами та європейськими програмами сусідства і партнерства. Якщо позитивні, то за рахунок якого кадрового потенціалу хочете реалізувати, адже реально наразі в місті та районі немає підготовлених спеціалістів (обовязково із належним мовним рівнем у спеціалізації) у складанні, подальшої промовації, реалізації та звітуванні. 2. Рано чи пізно (а я думаю що зовсім скоро) і до громади зайдуть зі своїми інвестиціями відомі в Європі торгові мережі (карфур, ошан, лидл, декатлон, ікея, леруа мерлін....) і торгові марки (H&M, Zara, Breshka, McDonald's...) як це давно зроблено в Європі і останні роки в наших близьких сусідів. Для цих інвестицій потрібна в першу чергу земля (далеко не 2-3 гектари) і відповідні можливості розвитку інфраструктури. Де конкретно ви бачите цю інвестиційну площадку яку можете запропонувати, щоб було зручно населенню та вигідно інвесторам? 3. Для громади потрібна більша і потужна комунальна служба. Ви бачите розширення її на базі існуючих вже підприємств (жкг та карп еко 2010) чи утворення якихось нових по сільським територіям. Якщо так, то за рахунок чого та яких основних засобів? 4. Що на Вашу думку має стояти в основі розподілу коштів на утримання і ремонт автодоріг в населених пунктах громади (якість покриття, категорійність, ямковість, аварійність, інтенсивність руху, чисельність населення в тому чи іншому селі, надходження від території, лояльність і наближеність старости, інші ваші версії)? Як ви збираєтесь забезпечити прозорість цього механізму?
 • Гость: Ну Іраклій,Ви даєте. Попроще. Земля вже розподілена, а торгові марки почекають, бо господарі не узгодили з кандидатами. А все решта до лампочки. Будьте реалістом.
 • Гость: Але ж це є скрізь, просто в Україні ще не дійшло до переферії. Втім це лише питання часу. Це вимоги сьогодення, від яких ми нікуди не дінемось. Виробництво ніхто не відкриє, а торгівлю, яка не може бути збитковою даже при сьогоднішніх злиднях (я не говорю за дорогі торгові марки, якісь гаджети чи дорогу техніку, для придбання яких треба мати вільні кошти) обов"язково відкриють. І нашим керовникам слід це планувати, мати якусь стратегію і бачення майбутнього, адже не всім залишається лише бавити онуків. Може краще дати дорогу цим онукам.
 • Гость: Іраклій невже Ви не бачите, що робиться у нас в місті. все виробництво планомірно ліквідовувалося на протязі років. Нас примусили по неволі стати заручниками тих чи інших торгівельних кланів. Біда в тім, що наше керівництво на жаль про таку науку, як економіка не чуло. Вони ніколи не зрозуміють, що людина і є основний інвестиційний проект, що без людини праці наше суспільство приречене на прозябання. Хто би не прийшов до керівництва громади, прийде з однією програмою "я начальник ти дурак". Будуть тягнути в різні боки , але не за громаду.
 • Гость: Нажаль названі вами торгові акули не прийдуть ніколи, район це не їхній маштаб, але ви маєте рацію якісь виробництва могли би розвиватись. Подивимось, що скажуть з цього приводу ті хто хоче керувати громадою.
 • Гость: Якраз я тої думки, що нажаль у виробництво ніхто вкладати не буде. Це справа далеко не завжди благодарна і прибуткова. Для цього потрібні умови, адже виробляти можна будь-де і привести сюди товар. А стосовно торгівлі - справа інша. Будька людина - постійний споживач. Тому і купувати матеріальні блага вона буде, вже якої якості, по якій ціні переважга більшість споживачів куплятимуть, інша справа. В Європі у найменшому селі є кілька супермаркетів від відомих (одних і тих же скрізь) брендів. В Румунії також вже відкрили ті самі фірми. В нас вони є у Київі, Львові, дніпрі і переважній більшості обласних центрів... В них є великій вибір товарів по доступніших ніж на ринках цінах.
 • Гость: Питання до діючого мера - чи розуміє він, що намалювавши на папері шалений розвиток інфраструктури, до яої мерія у місті не мала відношення, намалювавши появу якихось дитячих садочків, а насправді не збудувавши жодного ну і так далі. мерія виготовила технічну документацію, аби підняти ціну на землю, що це є незаконно, тягне на кримінал.
 • Гость: У мене питання до усіх кандидатів на голову ОГ. У такому вигляді в якому сьогодні є ЖКГ у Сторожинці це є нормальне явище? Це нормально передати техніку засоби і думати, що цей приватник буде працювати для громади? Та вони пальцем не шевелять для людей, вони чекають, що до них всі побіжать перезаключати договори, а як вони можуть послуги надавати? Оце така перпектива розвитку? Така ж ситуація і з РЕМ.
 • Гость: У мене питання і до кандидатів на голову і до перших номерів, після виборів доведеться формувати багато нових структурних підрозділів в громаді і зрозуміло що всі вони не зможуть розміститись в приміщенні міської ради, де ви плануєте їх розміщувати? Та чи не краще на вашу думку буде проводити сесії в залі засідань районної ради?
 • Гость: Хочу задати питання меру чому частина міста не здана на баланс рему? і люди хоть до Бога кричи не можуть знайти крайнього коли нема світла, чому жкх здали часнику якому по барабану місто.хто дав право цьму ж часнику мати власний карьер продавати на право і на ліво пісок та гравій,хто має відповідати за те що береги Серету закинуті мусором?хто має відповісти за забиті каналізаціі що вода заливає підвали,Люди добрі зберітся усі на збори най цей бездарний господарник розкаже як так нагаздував шо люди його кленуть.най бере свою катерину яку привіз та за одно того казначея чорного пузатого най сідают на лавицу кохання тай вчутся у нормальних ділових не пустозвонів людей як працювати.А не робити показуху,Уже тошнит,дійсно доведете своім керуванням людей до сказу.Ідіт ММ самі не чекайте щоб вас у бак зкинули,ви самі знаєте шо з новими депутатами вас це чекає
 • Гость: У мене є питання але я готовий їх задати прямо в залі тому обов'язково буду
 • Гость: Шановні кандидати на голову громади у Ваших попередніх програмах було сотні обіцянок що Ви зробили ? Побудували садочок, а може відремонтували міст, чи можливо у нас тепер цілодобова вода, Пані Світлана у Вашій передвиборчій програмі Ви нам обіцяєте відремонтувати тепломережу розкажіть це програма на розкрадання коштів на майбутні 5 років, Довожу до Вашого відома що уже більше 5 років у нас не існує тепломережі.
 • Гость: Вы знаете дорогие избиратели,мы тут готовим меру вопросы,зная его он может не прийти на встречу с людьми.Во первых он привык себя превозносить и врать,а тут уже его мутки не пройдут,придется отвечать и за роботу и за своих горе замов воров.И плюс опоненты сыльные.Чтобы он еще не кинул подляну и не снялся,он умеет подгадить.Посмотрим завтра,потому как люди простые готовятся как на екзамен.Так что ММ мы все будем тебя ждать и захвати своего зама к нему тоже есть пару вопросов
 • Гость: Згідно регламенту зустрічі, питання будуть задаватися тільки загальні, які можна задати всім кандидатам одночасно. Персонально меру питання з коментарів зачитуватися не будуть, щоб уникнути маніпуляцій, або "зручних" питань. На зустріч офіційно міською виборчою комісією запрошено всіх.
 • Гость: Скажи Дмитро.а що з місця не можно персонально задати питання меру?то нашо ота зустріч.Най при людях дає відповідь
 • Гость: Персонально можно лиш дати у морду меру і його заму.щоб віддали гроші хлопцям.Позорняк наістиси негодні
 • Гость: Та чого не можна. можна.читайте уважно,з коментарів питань не буде
 • Гость: Питання з коментарів будуть, але тільки загальні, тобто ті, які можна задати всім одночасно. Персональних питань з коментарів задавати не будуть.
 • Гость: Значить всі адресовані питання до нинішнього мера адресуйте всім кандидатам, це болючі питання і вони стосуються сьогодення.
 • Гость: Коментарі закриємо завтра зранку. Якщо у когось ще є якісь питання - можете написати їх зараз.
 • Гость: Запитання до кандидатів на голову громади. 1.Яким медом намастили це місце, що ви так його хочете? 2.Чи будете проводити аудит діяльності попередників? 3.Чи здатні набрати нову команду з людей, які досі не були при владі жодного разу і не мають бізнес інтересів від своєї діяльності у владі?
 • Гость: Доста без досвіду та не з бізнесу попали у верховну раду.стидоба.але уже тепер з досвідом і з непоганим бізнесом.Треба вибирати досвічених та розумних які вже шось доказали що чогось варті.
 • Гость: з цими питаннями ми і президента не зможемо найти...
 • Гость: Запитання та побажання до кандидатів на голову ОТГ: 1. Прозвітуйте перед громадою про свої доходи та витрати за останні 5 років. 2. Чи готові Ви з метою економії бюджетних коштів відмовитись від використання службових авто? 3. Чи не вважаєте за потрібне запровадити в Сторожинці рух міського транспорту? 4. Чи готові Ви відмовитись на час каденції від ведення підприємницької діяльності і жити на одну зарплату? 5. Яким чином будете звітувати перед громадою за використані кошти?
 • Гость: Хлопче ти що з дуба упав,це хто перед тобою буде звітувати?а по селах що пішки ходити чи ти повезеш?а таксі нашо?та вони і так живуть на одну зарплату твою.
 • Гость: Ти шо, й*бнулося? Сраний голова громади мені уже буде должен за мою галочку в бюлєтєні. Я і ти, дебіл, будеш йому зарплату платити. Потому я хочу від кандидата на голову, який буде жити за наші гроші, отчьота, якого х*я він туда іде і шо він для нас зробить. І якшо якась с*ка там думає, шо вона не буде звітувати ДАЖЕ ПЕРЕД ОДНИМ виборцем - він не достоїн мого голосу. І ті хто не прийде - тоже.
 • Гость: а що, так можна, я й не знав, "й*бнулося"- як мені хотілося це тут написати...і "х*я"- це взагалі круто...правільно, Скорський, нема чого на наші гроші розраховувати, яких і не дуже є, і це за цілу галочку?!...а те що я у неділю встав, побрився, зібрав сім'ю, прийшов на дільницю, і у кабінці поклав галочку напроти якоїсь с*ки, якої я не знаю, і толку мені аж ніякого...а звітувати, плять, щоб у "Друзях моїх", ну, на крайняк у "Клеопатрі"...
 • Гость: Питання до кандидатів на голову ОТГ : 1.Як ви розумієте кодекс честі? 2 Як ви оцінюєте себе відносно кодексу честі? 3.Як відноситесь до кумовства та сімейності у владі? 4.Яка риса притаманна саме вам, що дає можливість вам думати, що ви впораєтесь на посаді голови ОТГ? .
 • Гость: Світлана, ти що, з дуба впала, який кодекс честі. якє кумовство та притаманні риси? Кожний скаже, що він самий чесний, не ізменяв жінці чи чоловікові, а дітей взагалі не хрестив і кумів не має.
 • Гость: Хочу запитати у кандидатів на посаду голови громади чи на їхню думу нормально, що всі кандидати пенсійного, або передпенсійного віку?
 • Гость: у пенсійному віці менше радощів земних...якраз політикою займатися...
 • Гость: Мої питання до кандидатів на голову громади: 1. Ви всі люди досвічені, які багато часу перебувають на посадах. Чи здійснювали ви якійсь протиправні дії під час перебування на своїх посадах? Чи ви кристально чисті перед законом? Мова передусім про відкати та хабарчики, які так полюбляють наші чиновнички. 2. Яке ваше ставлення до керівництва району нинішнього Бартош та Лосік,та бувшого Катерини? Оцініть їхні здобутки та промахи. 3. Чим ви кращі за ваших конкурентів, тобто інших претендентів на голову ОТГ? 4. Які ваші недоліки? 5. Чи готові ви запросити хлопців с Сторожинець інфо до себе до дому і показати на камеру, як ви живете і плюс прозвітувати про свої доходи хоча-б за три роки і порівняти ваші умови проживання та доходи. До речі, Б алінов це був би дуже цікавий контент для сайту:) Дякую і "пусть победит сильнейший" )))
 • Гость: ще нормальне 3-те питання, більш менш серьозне...інші- можна посміятися...
 • Гость: стільки питань, і дійсно, є цікаві, може прийду послухаю, насправді ж люди не дуже задають питання на таких зустрічах, тіряються, бояться, стидаються...тут- інша справа, тут можна що хочеш писати, даже матюки, як я бачу...
 • Гость: Що треба для того,щоб запровадити маршрутні(зо 2-один в одну,другий в іншу сторону) бусики по місту? Ну дуже необхідно. запитайтечБажаючих море. Не у всіх є авто і здорові ноги. 3-4грн це підсильна оплата,а то таксисти зангвбають від 25 і вище. Обов'язково запитайте. Дякую.
 • Гость: Вот цікаво всі чомусь гонять на Карлійчука , вам напевне жилося краще і в кращому місті при минулих мерах, оберніться назад і зрівняйте Cторожинець з тим що був і з теперішнім !!! А той хто тут несе всяку ахінею той просто заздрить !!! Карлійчук Микола - НАЙКРАЩИЙ МЕР ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ !!! А якщо комусь не віриться то нехай завітає в обласну Чернівецьку раду і там поцікавиться на рахунок цього!! Ще б такі як Бартош не клали йому палки в колеса був би золотий мер !!!
 • Гость: Щодо питання , шановний Дмитро Балінов , в Вас я так почитав дуже велика команда , але більшість з них з малим стажем роботи, не кваліфіковані спеціалісти , чому Ви думаєте що ви щось зможете змінити? - це перше питання, друге - якщо Ви пройдете , який перший крок у Вас буде в політиці, якими серйозними питаннями стосовно громади ви заінтересовані , та яке перше питання Ви вирішите в перших робочих днях ??
 • Гость: Я зацікавлений у повній реорганізації роботи всіх комунальних підприємств, управлінь і відомств. Вже не раз казав - люди там повинні отримувати високу зарплату, але кошти мають витрачатися максимально ефективно. Тут буде більше економії. Ми не йдемо робити політику чи заробляти власний авторитет. Саме тому і не клали свої фотографії на агітацію - люди повинні знати, що є хороша команда. Ми не рок-зірки, щоб постійно світитися. Дивитися треба на справи. Ще один момент - ліпше один рік помилок, ніж 20 років саботажу. Ми знаємо, що всі чомусь "кваліфіковані" і "спеціалісти", але щось у них не вдається ніяк запустити реформи в державі. Може, не та "кваліфікація"?
 • Гость: Відповіді на питання ми вже дали, є навіть відеозапис.https://storozhynets.info/archives/19296
 • Гость: Карлійчук - найгірший мер Сторожинця. Те, що комусь здається інакше, це лише завдяки його рисам характеру - лукавство та хитрість. Про це говорять факти. Наприклад, він був першим директором лампового заводу, який був забеспечений багатотонними автівками та станками на 95%. Залишилися руїни. В Сторожинці Карлійчук займав кирівні посади в період, коли були знищені всі заводи (тобто маслозавод, майонезний і інши цехи та заводи). Карлійчук поміняв не одну партію і кожний раз бив себе в груди та хаяв попередню партію, в якій був і яка уже не була при владі. В своїй статті в газеті "Рідний край" Карлійчук агітував за Януковича, де говорив, що тільки Янукович "може". Тобто Карлійчук в якийсь мірі винень в роскраданні України і в війні, де гинуть наші люди. Карлійчук не має нічого святого, так як використовує церкву в агітаціі за себе тоді, як інші оппоненти такого кощунства навіть не можуть собі уявити. Карлійчук хитро використовує незадоволення людей владою, роблячи собі саморекламу. Наприклад, всі спостерігали не раз, як він "уходить", що йому заважає чинна влада, але тем не менше ніяк не піде на пенсію. Він вміло маніпулює людьми, особливо людьми в віці. Хто такий Карлійчук можно побачити ще по його дітям, тобто те, які цінности він привив своїм дітям. Одного він, "патріот" України, взагалі відправив за кордон, щоб він не "мучився" в Україні, а що представляє собою його дочка - ви знаєте самі. Задайте собі питання: чому багаторічний пенсіонер рвется до влади в той час, коли молоді, перспективні, чесні та порядні люди не мають роботи и не можуть самореалізуватися. Карлійчук і його команда, враховуючи зарплати, надбавки, премії, гроші на автомобіль, який він використовує в особистих інтересах і своєї сімї, офіційно обходяться бюджету дуже дорого, а неофіційно його так звана "господарска діяльність" (тобто розпилення коштів на всякі непотрібни дрібниці і показуху), виплати по судовим рішенням з вини мера "і т.д.", взагалі переросли в астрономічні суми, а це гроші з наших кишень. Але це тільки невеличкий мізер тих фактів, які підтверджують, що Карлійчук - найгірший мер Сторожинця.
 • Гость: Жіночко, бий поклони, доки тебе не побило. Все повертається і повернеться тобі бумерангом. Буде боляче як не на цьому, то на тому світі. Прости, Господи.
 • Гость: Спростуй факти.
 • Гость: Жителі Сторожинця, Банилова-Підгірного, Давидівки, Зрубу-Комарівців, Комарівців, Слободи-Комарівців, Нових Бросківців, Заболоття, Бобівців, Костинців, Ясено. Якщо вам від 18 і старше. Не проґавте майбутнє нашої громади. 18 грудня знайдіть час прийти і проголосувати на виборах до ради громади. Ви маєте вибір. Дати дорогу молодим, енергійним, амбіційним із прогресивним баченням людям. Або залишити при владі гвинтики старого совкового механізму. Особисто я пропоную вам проголосувати за Об'єднання "Самопоміч" № 9 у виборчому бюлетені. Програма нашої сили Політична партія Об’єднання «Самопоміч» є політичною силою, яка послідовно відстоює такі цінності: I. Життя сприймати як завдання, яке людина повинна виконувати відповідально, як свій святий обов’язок. II. Своє «Я» поєднувати з волею та мораллю, включаючи духовні складові: – віру в життєву правду; – надію на міць людського духу; – любов до ближнього. III. Долучатися до спільного пошуку істини, формуючи високе почуття належності до своєї нації та Вітчизни; IV. Пізнавати минулий досвід свого народу та сприймати загальнолюдські цінності і через це бути відкритими для світу та майбутнього. V. Впливати на події та процеси життя, формуючи себе у поступі, у вихованні, активно розвиваючи свій життєвий потенціал. Робота на користь мешканців новоствореної Сторожинецької міської об’єднаної громади є нашою головною метою. Ми йдемо в депутати не за владою як такою, а для того, щоб служити нашій громаді, а не лише змінили обличчя депутатського корпусу на інші. Ефективною для нашої Сторожинецької міської об’єднаної територіальної громади може бути лише сучасна відрегульована система управління з чіткими процедурами та механізмами, яка буде працювати правильно й мінімізуватиме корупцію. Для цього, зокрема, ми створимо громадський контроль за розподілом коштів бюджету громади, який зведе до мінімуму зловживання із коштами наших громадян; відбір керівників комунальних підприємств, структурних підрозділів громади пропонуємо проводити на конкурсній основі із врахуванням думки суспільства. Один із наших пріоритетів - стимулювання підприємницької ініціативи мешканців нашого краю, створення умов для їх самореалізації у бізнесі. Економічна доцільність, а не вигода чиновників - основа розвитку громади. Лише разом із Вами ми зможемо збільшити надходження до бюджету об’єднаної громади, використання якого зробимо прозорим; стимулювати інвестиційну діяльність, впроваджуватимемо інноваційні технології; сприятимемо розвитку малого та середнього бізнесу. Одними з основних пріоритетів також вважаємо реконструкцію доріг, з постійним контролем за якістю ремонтних робіт зі сторони депутатського корпусу та громадськості, проведення інвентаризації земель, встановлення прозорості черги на виділення земельних ділянок, в тому числі пільгових, проведення аукціонів з продажу ділянок для багатоповерхової та комерційної забудови, належний контроль за якістю надання житлово-комунальних послуг. Ми лобіюватимемо інтереси підприємств і підприємців нашої громади на внутрішньому ринку, у тому числі, допомагатимемо при участі в тендерах, які проводитимуться на теренах нашого краю. Разом із Вами зробимо туристичну галузь однією із важливих статей наповнення бюджету, сприятимемо створенню нових робочих місць в усіх сферах економіки ОТГ. Спільно із нашими краянами наведемо порядок на полігонах по захороненню сміття, сприятимемо побудові заводу по переробці сміття. Для зниження рівня злочинності пропонуємо, зокрема, створити добровільні загони сприяння поліції, що дозволить охопити патрулюванням всі куточки нашої громади. Для забезпечення духовного й фізичного розвитку мешканців нашої громади пропонуємо такі кроки: проведення фестивалів народної творчості, забезпечення музичним та сценічним інвентарем закладів культури та аматорських колективів народної творчості; відновлення старих та встановлення нових дитячих й спортивних майданчиків; сприяння появи нових спортивних секцій, проведення спортивних змагань з різних видів спорту, фінансова підтримка спортсменів, які представлятимуть нашу громаду за її межам. Також вважаємо за необхідне покращення рівня забезпеченості мешканців краю освітніми послугами. Якісні, сильні школи — треба розвивати, а неефективні — або закривати, або реформувати. Впровадження інновацій в освіту сприятиме розвитку молодого покоління. Медична галузь теж не має залишатись поза увагою депутатського корпусу. Прикладемо усіх зусиль аби медичні послуги для мешканців нашої громади були доступними та якісними. Реалізація всі цих заходів та багато інших можлива лише за підтримки нас Вами – жителями нашої майбутньої Сторожинецької міської об’єднаної територіальної громади під час виборів та, найважливіше, наша спільна праці після виборів. Ми не обіцяємо, що за день, місць чи рік після виборів все зміниться та ми виконаємо нашу програму. Виконання нашої програми вимагає тривалої та кропіткої роботи разом із Вами. Ми відкриті до діалогу! Спільними зусиллями побудуємо наше майбутнє! Прийдіть, проголосуйте, подолайте байдужість. Ваш голос вирішує!
 • Гость: Хочу знати де хакір?Дорогі, в прямому розумінні, Карлійчуки і його команда з двох. Я - ваша совість. Я щаслива з того, що ми можемо сваритися, відстоювати різні думки, може, емоційно і образливо, але вільно і свої, а не загальноприйняті. Мені страшно подумати, що ми можемо жити, як в сусідній державі зазомбовані, і все і вся "одобрям", бо так сказав Путлер, який "бог і царь". Так ми вже жили в совковій державі, і Карлійчукові, як представнику того часу, мріється, щоб ми всі разом скандували: "Слава Карлійчуку М.М.!". І самі ж відповідали: "Слава! Слава! Слава!". Можна й так. Можна взяти і все простити і забути. І його повну вину в знищені лампового заводу, на 95 відсотків готового до роботи з тисячами робочих місць. Йому, як першому директору, доручили добудувати його і запустити, а він розікрав. Нове обладнання продав на металолом і звільнився. Його часткову, але вину як кирівника району, за копійки продані і знищені підприємства і заводи. Сторожинецький майонезний... Згадайте, яким дифіцитним товаром був майонезик "Провансаль". Маслозавод наш яке масельце, і не тільки, випускав - пальчики оближеш. Таких продуктів нашим дітям вже не попробувати. Шкода, дуже шкода. Але й це можна простити і забути. І його багатопартійність - ну всі партії йому довподоби. Головне, щоб партія кирівна, і його любов до неї буде віддана і міцна, ну поки провладною буде. І це можна простити і забути. І участь в банді і агітацію за їх пахана Януковича, а одже і співвинуватість у всіх їх злочинах, в тому числі війні і вбивстві наших людей. І це можна простити і забути. І його сімейку, яка спричинила стільки горя людям в нашому місті. І це можна простити і забути. І втрачені час, можливості, ресурси, яких до Карлійчука ні один мер не мав, а він профукав на показуху, не вирішивши жодної серйозної проблеми в місті. І це можна простити і забути. І його постійні саморекламні вибрики на фоні невдоволення людей владою, яка йому чомусь постійно заважає, і він йде і знову йде і ніяк не піде. І хочь уже його посилають, а він знову вертається, мало того, прямо дряпається, як той кіт до сметани. І на це можна закрити очі і простити. Маніпулювання людьми, його неймовірну хитрість, лукавство, брехливість, безсовістність. І на це можна закрити очі і простити. Всі ми маємо недоліки в тій чи іншій мірі. І його безграмотність, азаровський суржик, нелогічність і невнятність його мови, що часом не розумієш, до чого він це ляпнув і що це було. І багато-багато чого Карлійчуку можна простити і забути. Але от біда - він навіть не думає хоть в чомусь маленькому розкаюватися. Він рахує себе героєм, незамінимим, таким собі Сторожинецьким месією. Сколотив навколо себе таку собі секту, орден "почитання його величності спасителя всіх і від всього непривзойденного Карлійчука". Ви тільки подивіться, як він преться до влади, трясе одним місцем по селах і місту, розмахує своїми руками, дроти від світлофора перед камерою тримає, показуючи "я все можу - і так можу, і в таку позу можу, ми побудуємо нову громаду такі собі "Нью Васюки". Остап Бендер може відпочивати. І він ні в чому поганому не замішаний і не винуватий, така собі невинна жертва обставин, бо це все та триклята влада винна. Оце страшно, страшно, що людина хвора, і я б сказала, що, навіть, невиліковно хвора самозначимістю, "праведністю", непогрішимістью, бо не бачить нікого кращього і достойнішого за себе. Я, Я, Я, я зробив, то я зробив, то я зробив. Він навіть не розуміє того, що його найняли люди, що з людських кишень (а не з його, бо він не створив за своє життя ні одного робочого місця і ні копійки не заплатив податків) оплачуються його показушні проекти, і ще й як оплачуються, так що й його банді непогано перепадає. Я особисто буду голосувати за Сумарюка або за Деліцоя, тому що їм треба себе зарекомендувати і показати. Вони будуть землю під собою рити, щоб вирішити наші проблеми, і, саме головне, вони вміють визнавати свої помилки і вчитися на них. І я впевнена, що вони будуть успішними. А Карлійчуку буде вже нічого втрачати, навіть, якщо і не буде красти на останок, це буде балаган розпускання шмарків, бридзькання слюною, що мені Київ гроші не дав, мені влада заважає, плітки, склоки, втікання від камер, і т.д. І знову тої самої. І ми знову втратимо час і можливість. Навіть, якщо взяти і повірити в чудо, що Карлійчук вирішив працювати, то вимоги нашого часу такі, що тієї інтенсивності, щоб продуктивно працювати, він вже фізично і розумово просто не витримає. Його винесуть вперед ногами з мерії. Пожалійте діда, 5 онуків має, він їх через суди залишив без батька і без його навіть прізвища, а ви хочете лишити їх без діда? І знову вибори, знову гроші з нашої ж кишені. А якщо станеться майдан? Ну не захочуть люди чекати, поки Карлійчук шмарки буде жувати, і візьмуться за зброю. Що тоді? А тоді Карлійчук втече до Канади, куди гроші вклав, до сина, а нам чубатися і шукати, хто винуватий. Має величезну пенсію, таку, що роботягам і не снилося, не можу сказати, що заслужену, але нехай буде йому. Що ще треба дідові? Преться до влади, ніби там медом намастили. Аж гитко.
 • Гость: ти не совість, раб Божий. полегшало? панотче, панотче.......