В Сторожинці відбувся турнір “Відкритий ринг СК “FANAT”

Цими вихідними в залі спортклуба FANAT (клуб боксу, кікбоксингу, кросфіту і аеробіки) вперше в Сторожинецькому районі відбувся Турнір з боксу та кікбоксингу “Відкритий ринг СК “Фанат”.

В заході прийняло участь 40 спортсменів віком від 6 до 25 років, які представляли чотири клуба кікбоксингу – СК “FANAT” (м. Сторожинець), СК “Сила та Честь” (с. Панка), СК “Спарта” (с. Великий Кучурів), СК “Джеб” (м. Чернівці).

Спортивне дійство відбулося за підтримки спонсорів: служби охорони “ГЕТЬМАН”, магазину електротоварів “ЕЛ МАСТЕР”, торгового центру “COMFORT HOUSE”, ПП Маниліч М.В. “Центральний гастроном – 2”, магазину спортивного харчування та фітнес аксесуарів “POWERMAN” (м. Чернівці), ПП Мироняк О.В. “Ремонт та перетяжка м’яких меблів”, фірми “AMWAY”. Лікарем змагань був Гаврилюк Анатолій Ілліч. На турнірі також був присутній президент Чернівецької обласної федерації кікбоксингу ВТКА Геут Віталій Вікторович.

Найбільше нагород здобули бійці спортклуба “FANAT”, тренером якого є Володимир Дробот:

• Малованюк Михайло.

“Всі учасники показали хороший рівень підготовки та якісні бої. Хочу відмітити Дмитра Джумару (2001 р.н.), який у фінальному поєдинку роздільним рішенням суддів програв срібному призеру Кубку України Давиду Українцю з кік-боксингу по дорослій категорії.” – коментує організатор змагань, тренер СК “Фанат” Володимир Дробот.

Чемпіони та призери були нагороджені медалями та грамотами, а також отримали призи від спонсорів турніру.

Категорія: Важливо Спорт