TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

ІІ пленарне засідання першої сесії Сторожинецької міської ради

2 пленарне засідання

Вчора, 5 січня 2017 року, відбулося ІІ пленарне засідання І сесії Сторожинецької міської ради. На порядку денному було 8 питань та декілька депутатських запитів. Зокрема, питання про бюджет громади на 2017 рік, про затвердження Положень про преміювання, питання про умови оплати міського голови, заступників та секретаря, про внесення змін у штатний розпис Сторожинецької міської ради тощо.

Доходи міського бюджету були встановлені на рівні 154,8 млн.грн., у тому числі доходи загального фонду – 152,14 млн.грн., доходи спеціального фонду – 2,66 млн.грн.

При натискуванні на зображення воно відкриється в збільшеному розмірі

Видатки міського бюджету встановлені на рівні 154,8 млн.грн, в тому числі видатки загального фонду – 144,99 млн.грн., видатки спеціального фонду – 9,81 млн.грн.

На сесії було затверджено штатний розпис апарату управління Сторожинецької міської ради у складі 94 особи.

Штатний розпис пожежної охорони склав 17 осіб, а штатний розпис відділу транспортно-господарського обслуговування – 11 осіб

Категорія: Відео Події
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ