Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Перше засідання виконавчого комітету Сторожинецької громади

Вчора, 18 січня 2017 року, відбулося перше засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради об’єднаної територіальної громади. Виконком у складі 21 особи був сформований на першій сесії міської ради ще 30 грудня 2015 року.

На порядку денному було 25 питань:

Питання порядку денного

Магазин Водолій
  • Гость: Пане Казюк, ви стільки років пропрацювали сільським головою, а не знаєте скільки коштує ліцензія для магазинів у селі.
  • Гость: Є пропозиція , нехай пенсіонери ідуть і отримують свою пенсію а набирати до роботи тих хто хоче працювати. Нема що пенсіонерам працювати. Дайте можливість молодим працювати. Пенсіонери, дала вам держава пенсію то і радійте. Дайте можливість її отримати іншим. Не забувайте у вас тоже є діти і онуки. І їм так само необхідно працювати і відкладати гроші на накопичувальну пенсію. Ви своїх дітей вже влаштували.
  • Гость: Чуєш ти, дебіл з адміністрації. Матейчуку треба памятник там класти в міській раді. Якби не він - карлос і його "молода" команда пенсіонерів були би вже по вуха в гавні. Вообщє, я жалію шо Ігорь не йшов балотуватися на голову громади - у нього просто унікальна способность розрулювати проблеми. Біда в тому, шо Карлійчуком вертять бартош з лосіком як хотять, а той ведеться як остання безхребетна шкура. Матейчук не жлоб і грошей йому від мерії не треба - свої має. Ваша вонюча адміністрація дала на допомогу меньше, чим він з свого кармана без піара і грамот з подяками.
  • Гость: А звідки у працівника військомату такі гроші що він все своє має? невже у військоматі платили такі великі зарплати????? чи може за малолєток гарні хабарі брав, щоб іх від армії відкуповувати? Звідки це Матейчук такий чесний став, відколи?
  • Гость: Шо ти такий озлоблений? Не попав у струю? Пойди поработай, будут и тебе деньги.
  • Гость: не для того створили громади, щоб у струю попадати. Чесними потрібно бути, і без того тошно жити. Я за справедливість. Люблю правду. А з приводу роботи то я працюю, офіційно, та податки державі сплачую.
  • Гость: А что ему от мерии надо?Еще пару магазинов на шару прихватить,земли пару гектарчиков?Понятно что все пенсионеры мерии, не отказывались от пенсии,а нельзя было и то другое иметь,а сейчас можно и пенсию и зарплату.И бизнес доить по полной програме.Хорошо устроились господа пенсионеры,а пенсии у них будь здоров.Ну сами выбрали,теперь 5 лет кормите,господа избиратели.
  • Гость: Може Ігор не такий досвідчений як колишні голови сільських рад, але він достатньо не погано справляється зі своєю роботою, трошки наполегливості та впевненості і з нього вийде чудовий майбутній голова громади крім того він не жлоб постійно допомагає людям.
  • Гость: вітаю всіх з святом
  • Гость: Покажіть будь ласка чи розкажіть що такого хорошого Матейчук зробив за час роботи в мерії. І тоді можна буде говорити про його здобуття чи про недоліки. Але мені думається що про щось добре мало хто напише.