TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Містяни відзначили Водохреща купанням в крижаній воді

Вважається, що саме на Водохреще, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи різні хвороби. В народі кажуть, що занурившись у водойму на Водохреща, людина заряджається здоров’ям та життєвою силою на цілий рік і ні в якому разі не захворіє.

Вчора, 19 січня 2017 року, жителі Сторожинця та району купалися у ставках, річках та озерах після їх освячення. Для містян в двох місцях на Сіреті (біля підвісного моста по вул. І. Вільде та наприкінці вул. Чаплигіна) вирубали та обладнали ополонки в льоду, зробили помости та встановили драбини в воду, щоб зробити купання комфортнішим для прихожан.

Ми побували на 4 пляжі, де для бажаючих скупатися організували теплий настил та кабінку для переодягання, а на місці купання чергували медики та рятувальники. Тих, хто окунувся в крижану ополонку, пригощали гарячими напоями, бутербродами та смачнючим бограчем.

Категорія: Важливо Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ