До Дня Соборності на Центральному майдані утворили живий ланцюг

Щороку, 22 січня, в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної республіки, в Україні відзначають День Соборності. Свято було встановлено в 1999 році через велике політичне та історичне значення цієї події.

Вчора, 20 січня 2017 року, на Центральному майдані Незалежності біля пам’ятного знаку “Борцям за волю України” відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності.

В День Соборності був підписаний акт злуки між УНР та ЗУНР, який став могутнім виявом волі українців до консолідації, свідченням їх самовизначення та становлення політичної нації.

До містян звернулися голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош, голова Сторожинецької об’єднаної територіальної громади Микола Карлійчук, та з вітальними словами виступив отець Іван Гопко, після чого промовив Молитву за Україну. До пам’ятного знаку “Борцям за волю України” та стели “Герої Підгір’я” були покладені кошики з квітами.

Наприкінці заходу люди, які були присутні на площі, утворили живий ланцюг у знак соборності, єдності, цілісності та непорушності Української держави.

Категорія: Новини міста
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ