Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

На виконкомі вирішили підняти тарифи та “перетрясти” ЖКГ

Засідання виконкому

Сьогодні, 21 лютого 2017 року, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради.

На порядку денному було три питання – два з них стосувалися затвердження коригуючих тарифів КП “Сторожинецьке ЖКГ” на централізоване водопостачання та водовідведення, ще одне – щодо створення робочої групи для перевірки виконання своїх функціональних обов’язків працівниками установ, закладів та організацій Сторожинецької громади.

Члени виконавчого комітету затвердили нові тарифи:

Коригуючі тарифи на водопостачання та водовідведення

На послуги централізованого водопостачання за 1 куб. м води з ПДВ:

 • для населення – з 14,630 грн. до 15,727 грн. (при собівартості – 13,105 грн.);
 • для бюджетних організацій – з 14,630 грн. до 15,725 грн. (при собівартості – 13,105 грн.);
 • для іншої групи споживачів – з 14,635 грн. до 15,723 грн. (при собівартості – 13,105 грн.);

Тарифи на послуги водовідведення за 1 куб.м стоків з ПДВ:

 • для населення – з 2,775 грн. до 2,879 грн. (при собівартості – 2,399 грн.);
 • для бюджетних організацій – з 2,777 грн. до 2,877 грн. (при собівартості – 2,399 грн.);
 • для іншої групи споживачів – з 2,770 грн. до 2,876 грн. (при собівартості – 2,399 грн.);

На засіданні були присутні представники КП “Сторожинецьке ЖКГ”, після доповіді яких директору підприємства, Олександру Кислінському, нагадали, що від нього чекають звіт на наступній сесії про пророблену роботу.

Щодо питання про створення контрольної робочої групи – було вирішено направити його на аналіз та доопрацювання в юридичний відділ міської ради.

Магазин Водолій
 • Гость: Дуже правильно сказав Сергій Гринчук провіряйте мене хоть 10 раз мені немає чого боятися-це говорить про те, що він чесно та сумлінно відноситься до своєї роботи, а вот ті, що за панікували Сумарюк та Бажура сразу видно, що рильце в пушку. Роман Романович Ви на правильному шляху і те, що Вас підтримує Микола Миколайовч дуже добре, що-до Комарівців я Вам обіцяю вислати на мобільник SMS про приховані закулісні дії Бажури думаю, що получився би гарний матеріал ми тут в селі багато чого можемо Вам розповісти. Сергій Гринчук та Олег Триколіч ВИ хлопці молодці! По селу ходять хороші чутки та відклики про Вас.
 • Гость: Комарівці чогось вам ці бажура і сумарюк не подобаються...давай,показуй правду,не ссикуй.....чутки завжди є великою правдою ....
 • Гость: Нічого не можу сказати за В.Сумарюка так як не живу в його селі а що до Бажури С.І. не розумію чому вона думає що ми тупі барани в (її власному селі) і нічого не бачимо дальше свого тину? та про тебе Светочку можна написати книжиичку "Светочка золотая ручка"
 • Гость: Згіден з вами.
 • Олег Сенюк: правильно розберить тарифи я сантехник и це знаю
 • Олег Сенюк: а кислинского гнати
 • Олег Сенюк: я згидний на перевирки але карлийчук илья неправий и якщо треба я докажуна камеру
 • Гость: сам ілля карлійчук там працював,набрав,сука,все що міг.....тепер каже,шо працівники не так шось роблять.....
 • Гость: по Шевченка вода смердить фікаліями, все закінчиться отруєнням жителів. Хто буде відповідати за отвори в трубах????
 • Pppoe: І не лише по Шевченка.
 • Гость: Це вобщє якась жесть - все місто жаліється, що вода зранку смердить. Де прорвало? Затикнути дирки жопами чиновників з комунхоза треба.
 • Гость: Чудаки кому ви скаржетесь і на кого? Хіба це не ви обрали собі великошо газдуна який за 10 років не зробив нічого щоб змінити ситуацію з водою. Води не було цілодобово тай не буде. Якість води все гірша і гірша.Вся мафія у місті як була при владі так і лишилася.Так кому плачете?
 • Гость: Я за нього не голосував.
 • Гость: Яка різниця кого обрали? Кого обрали той і відповідає за якість та постачання води В місті багато людей отруїлись водою і всі це знають , але ніхто нічого не робить. А у нас так , поки люди не почнуть вмирати і то масово від отруєнь, хтось може і зашевелиться.... Жах!!! Ніхто ні за що не відповідає. Нажаль .ПЕПЕКРИЙТЕ ВОДУ!!! ЯКЩО НЕ ПОРЕРЕДЬТЕ ЛЮДЕЙ ЩОБ НЕ БУЛО КАТАСТРОФИ!!!!
 • Гость: і не тільки по шевченка, а багато по місту вода смердюча,з привкусом сєроводорода......фу,гидота.....
 • Гость: розмічтався...сєроводород...гауно натуральне у воді...люди дрищут на унітазах поголовно від цієї води...добром це не кінчиться...
 • Гость: ММ ви є самі пенсіонер і не питай в других як пенсіонеру обяснити що тариф піднімається. а самі поясніть, як ви пенсіонер сплачуєте послуги ЖКГ. Покажіть превселюдно квитанції на викачку нечистот які ЖКГ у вас викачують щоквартально.
 • Гость: З водою біда і то серйозна. Пропоную всім відібрати кожен в себе вдома три проби води з крана. О 7.00 потім 12.00, потім 21.00 . Підписати, вказати час і адресу. Зносимо всі проби до офісу Сторожинець інфо. Далі до санстанції. Це не жарт, інакше обгадимось у нас мабуть з єднали водопровід з каналізацією, або ще гірше, щось мутять на водокачці. Вода неймовірно гидотна. І обов язково коментар відповідальних осіб.
 • Гость: Сумарюку і всім іншим респект. Поставили в стойло питання "народного контролю". Ідіть шось робіть для громади а не перевіряти вже хочити. А по ЖКГ зробіть аудит з початку роботи копчика на посаді начальника ЖКГ і все стане на свої місця. А робити вікна і двері в ЖКГ за вартістю в три дорога і платити з бюджету громади, що виграє громада - ноль, а карлійчуки будуть мати прибутки. Того року з бюджету дали пів мільйона на ліцензію, де вона, чому народний контроль не працює.
 • Гость: На рахунок народного контролю пропоную у штат громади взяти Романа Чоботаря.Цих камер бояться усі.Не треба утримувати сім чоловік,досить трьох Ви подивіться що з людьми зробила газета Сторожинець інфо.Куди не підеш лише чуєш,була там то проблема лише сказали що ідуть у Сторожинець інфо жалітись,зразу міняється відношення до людини.Люди самі будуть давати дані,а Роман тільки буде іх провіряти та видавати на сторінках газети.Як то одна людина може навести лад в усьому районі,але прохання до Романа,щоб не став ручним у Карлійчука.
 • Гость: В штат не надо,потому что они будут контролируемые и будут делать как скажет шеф.А контроль нужен везьде в гос учериждениях,потому что мы их содержим,а они что хотят то и делают.Начните з садиков.Робочий день у них с 7.30до 18.00,а факт с 7.55 и это няня,а уходят в 17.00 и опять детей оставляют с няней.Насчет еды,тоже правельно сказал Николай Николаевич все что непродалось и залежалось.И убрать свинину,корую покупают у предпринимателя кормленную стимуляторами и химией.
 • Гость: Дорога мамо! З Ваших слів видно як Ви виховуєте своїх дітей. Сьогодні в садочку погано,завтра школа,а потім не зрозуміло хто, а коли Ви будите виховувати? І хотілось дізнатись, як Ви утримуєте садочок? До Вашого відома на харчування гроші виділяє міська рада, вона і проводить тендера. І не робіть Карлійчука святим. Ця людина дуже фальшива.
 • Гость: За наші налоги уттримуються держ заклади,чому ми батьки повинні ще утримувати садок? ми ж платимо за дітей.Кожен місяць збирають уже по 50гр,почали з 20 на потреби групи.Потім на різні потреби 2рази на рік,а це на тюлі,посуду та ін хто на скільки знагліє від 250 і вище.То які іване притезіі у вас до батьків?А вихованням займаємось ми батьки,бо заходиш у групу,то рідко який вихователь сидить біля дітей,в основному у інтернеті
 • Гость: Дорогеньки мамочки, чого ви так сполошилися? У всіх ситуаціях з садочками винні ви самі, вибачте не знаєте, що би ще такого зробити і скільки дади щоб бути кращою. Не давайте хабарі, не здавайте на потреби, пагана їжа прийдіть і в пику завідуючі тією їдою. А до поки будете одна перед одною вибачте "викабелюватися" то так і ваші правнуки будуть влаштовуватися в садочок.
 • Тоня Иванова: Цих камер може і бояться, але і Р.Р. вже продався. зняв крик мера на людей на зборах батьківського комітету, але не виклав у інтернет. де ваша Журналістика.
 • Гость: Роман Романович невже і вправду ви не виложете відио ,не компроментуйте себе.Люди вам вірять і знають вас як незламну,хоробру людину.Не дайте цьому повелителю затоптати себе.
 • Балінов Дмитро: Відео буде. Готуємо матеріал по садочку, щоб читачам було зрозуміло, що саме призвело до конфліктної ситуації
 • Тоня Иванова: дуже приємно, що взяли до уваги думку справжньої громади. надіємося на те, що відео не буде підмонтоване під когось одного, адже, нас там було багато. і з якою метою хто туди прийшов ми зрозуміли. ніхто із нас не хоче розпалювати це багаття надалі, але знайте, що одна людина не може керувати людьми, як Карабас Барабас ляльками. можливо не такі вже і святі в садочку, як і решта із нас, але вони стараються для підростаючого покоління, відповідно для майбтнього нашої держави. дякую за вашу "незламність".
 • Гость: Не працює тому, що його не має
 • Гость: Батькам треба тільки дякувати за їх допомогу. А от влада і стара і нова зовсім не контролює роботу садків, а начальник освіти Гакман тим паче. Скільки тільки негативу ми всі начиталися про Сторожинецький "Дзвіночок" та його завідуючу, скільки батьки скаржилися і на завідуючу і на вихователів, та й що? Хоч якась перевірка пройшла, перевірили той посуд, чи рушники, чи роботу з дітьми. Ні. Таке враження, що всім начхати на дітей. Далі про другий садок.Учора проводили якийсь районний захід для вихователів району, знову просили здати кошти, щоб нагодувати гостей у барі, а потім і вихователів. І що не даш, тож ту дитину зацькують.От і даємо. А якби влада заборонила та перевірила то цього не ставалося б. Знову завідуюча в тіхаря просить на ноутбук кошти, і так знову, і знову.А розібратися кому допоможе один ноутбук, та звичайно не дітям а тільки завідуючій. А от прийшов би хтось і подивився як вона бруківку постелила, що діти не гуляють, що двірник носить помиї відрами. Самі працівники кажуть, що двірник цими помиями завідуючій свині вигодовує. Класс правда.Якщо стльки помий, щож їдять діти?Багато чого можна розповідати, але батьки вже зневірилися і мовчать, а начальнички цього і чекають. Так що на батьків не треба все звалювати. Дітей ми своїх виховуємо вдома і навчаємо, але за що отримують зарплатню вихователі. Зате, що раз у рік влаштують показуху для району і все. Ідіть подивіться як вони відсижують години, дітям знань ніяких лише ЛЯ-ЛЯ між собою. Батьки на роботах і дітей змушені відводити у садок.
 • Тоня Иванова: винити можна всіх. але подивіться хто сидить при владі. колишніх "глушителів риби" посилають у садки рахувати дітей. це що концлагер, що не можна забирати дитину раніше, а якщо директора школи не було на місці, це може означати, що він врішує якісь справи. тільки брудом поливають всіх Громада. але забувають, що громада - це люди, а не показушники на "ганку". вранці виходить мер із своїми працівниками та демонстративно п'ють каву та курять, показуючи людям, що він тут ніби головний. незабувайтеся хто вам дав таку владу, яку легко можна забрати. і наостанок : Скажи хто працює у громаді, і я скажу яка вона.
 • Гость: Пані Іванова, до Вашого відома, голова міської ради каву не п'є і не палить. З малої брехні народжуються висновки
 • Гость: Мами! Та ви тепер усі при телефонах, позаписуйте те вимагання грошей, познімайте всі недоліки та оприлюдніть на цьому і на інших сайтах.Боріться, за вас це ніхто робити не буде.
 • Гость: Дозвольте спитати,а де відио зборів у сьомому садочку?Коли виставите на огляд усіх .
 • Гость: Микола Миколайович пора вже задуматися про альтернативні джерела электроэнергії а не платити РЄМу такі великі кошти ВОТ ВАМ ЗМЕНШЕННЯ ТАРИФУ НА ВОДОПОСТАЧАННЯ. Про зелений тариф щось чули щей гроші заробити можна. Самоокупність 1 рік.
 • Гость: ГИБРИДНАЯ СОЛНЕЧНАЯ СТАНЦИЯ МОЩНОСТЬЮ 30 КВТ Описание системы: Гибридная солнечная электростанция, предназначена для автономного энергоснабжения обьекта со здачей излишков энергии в сеть по "Зеленому тарифу". Мощность инвертора – 5 кВт – 6 шт (Трехфазное подключение к сети) Мощность солнечных батарей 30 кВт. АКБ – 16 шт (Способны накопить 26,88 кВт энергии, например потребитель может потреблять 10 часа по 2,68 кВт) Микола Миколайович купіть та зменшіть тарифи на воду .
 • Гость: скільки буде коштувати такий комплект з установкою і запуском. Для жкг необхідно в десять раз більше. Який термін окупності.
 • Гость: 1 kw панелі - до 1 тис.дол. 30*1=30 000 Інвертор - біля 6-8 тис.уе. акумулятори гелеві 16* 200s = 3200 + робота, рахуй. А термін служби акб років 3-4 якщо повезе.
 • Гость: Зрозуміло що напевно уже Матейчук пхає в народ сонячні батареї бо у себе уже опробував а тепер тіпа у місто просуне і заробить свій куш. Послухайте ви чудаки ну не пройшло і три місяці як ви всі тут в інтернеті рвали клавіатуру коли описували подвиги великого газди Карлоса.А тепер ви всі пищете шо вода уже з какащками в кранах.І за це дерьмо всі ми платимо найвиший тариф можливо в Україні.Для того щоб була вода треба займатися заміною водогону добудувати резервуар змінити порядок закачки води от тільки тоді буде і вода і буде дешевший тариф. Але поки плиточний шаман Карлійчук буде при владі будете ви ріднесенькі пити дерьмо.Доброї всім ночі.