Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В РДА радилися щодо проблеми багатоповерхівки по вул. Чаплигіна, 47А

На минулій сесії Сторожинецької міської ради до депутатів звернулися мешканці багатоповерхівки, що знаходиться в Сторожинці по вул. Чаплигіна, 47А, з проханням допомогти їм у вирішені їх багаторічної проблеми – будинок, в який вони заселилися ще у 2000 році, ще досі не зданий в експлуатацію. Тоді депутати виділили 9,6 тис. грн. для виготовлення кошторисної документації.

Минулої п’ятниці у кабінеті голови Сторожинецької РДА відбулася нарада, куди були запрошені мешканці будинку, мер міста, представники Управління капітального будівництва Чернівецької ОДА.

Як виявилося, ситуація з будинком зовсім не проста і вирішення цього питання може зайняти досить тривалий час.  Зі слів мешканців, ордера на квартири вони отримали під тиском з мотивацією: “або ви підписуєте ордера, або замість вас їх підпишуть наступні у черзі люди”.

Керівники міста та району запевнили мешканців будинку, що ситуація їм відома і що вони шукатимуть всі можливі шляхи розв’язку даного питання.

Магазин Водолій
  • Гость: Ціна питання 2000000, тобто на кожну квартиру приблизно 3 тис доларів, люди які живуть там отримали квартири задурно!!!!!, сором вам!!! купіть собі спокій, скиньтесь самі, а не треба доїти громаду. привикли все на шарка як при союзі
  • Гость: Бартош на повному серйозі роздає "доручення", ще й "протокольні", об'єднаній громаді? "Я готовий дати доручення"... Діані можна дати доручення, прибиральниці, але не голові громади, якого, при всіх до нього претензіях, обрала більшість громади, і тільки вони можуть давати йому накази та доручення. Не набридли совкові райкомовські методи? Який Закон це передбачає? Передивився ЗУ "Про місцеві державні адміністрації " - немає там у голови таких повноважень.
  • Гость: Піднімаються питання житла, хоча вірно підмітили, що ті люди які там живуть можуть і самі подбати про свою документацію а не чекати щоб все зробили за них. Наскільки знаю люди які отримали житло в бувших казармах всю документацію, світло, газ і т.д. робили самі і проплачували теж самі. тож давайте поступати справедливо. звертаюся до громади з іншим питання - питанням перевезення пасажирів в м.Чернівці і з Чернівців. Просто соромно, що Вижницький район підбирає людей з Сторожинеччини а наші транспортники не в силі створити гарфік перевезень і дотримуватися його. Шановний Балінов Дмитро просимо Вас розібратися у цьому питанні і висвітлити на сайті. Багато людей нашого району попали під скорочення і працюють у М.Чернівці. Чому нема графіку перевезення і рейсові автобуси не дотримуються його, а ідуть як хочуть.Ось наприклад така картина і це за постійними спостереженнями водіїв. Приїзджає бус 7.00 стоїть 10 хв. на автостанції набирає 6 пасажирів і їде до будинку культури, там стоїть ще майже 30хв. чекає щоб набрати повний бус. На другий день в нього майже ніхто не сідає, тому що люди їдуть на роботу і на 8.00, 8.30, без запізнень мають бути на тій роботі. Водію начхати на це, він пазить свій прибуток. Ще одне: їде на Банилів автобус теж зранку по графіку з 5 пасажирами і не чекає, тому що розуміє що у людей робота. Вечором з Чернівців взагалі нема чим їхати, тільки попутками, або таксі, бусами,що беруть по 20 грн. з 18.00 рейсові автобуси неїздять і не беруть пасажирів, навіть якщо і приїхали. Підбирають знову ж Вижницькі автобуси. Навіть Камяна дбає про своїх людей і виділяє автобус, який вечором іде о19.00. Ще одне питання: чи не можна ці всі парковки, таксі вивести на окраїни міста. Подивіться яка загазованість велика у місті, незручності для пішоходів. А в центрі є школа, дитячий садок, лікарня та і просто молоді мамаші гуляють з дітками, люди похилого віку бояться йти по своїм справам. Продумайте це питання шановні депутати.
  • Гость: Я взагалі не розумію, чому міська рада там їм щось виділила - люди в Сторожинці (а тепер уже в громаді) самі собі будинки будували, газ підводили, воду, подвір"я облагороджували. Чому жителі цього будинку не можуть самі себе забезпечити? Квартири, як я зрозумів, отримали в порядку черги в 2000 році! Пройшло 17 років! Що ви робили 17 років? Тепер згадали? Створюйте ОСББ, беріть будинок на баланс, він ваш, тай робіть коло нього. Чому платять податки всі, а міська рада проблеми вирішує тільки одних?
  • Гость: Якщо ти такий розумний іди створюй ОСББ, візьми на баланс будинок, здай його в експлуатацію а люди зберуть гроші і заплатять тобі за роботу. Розумних багато поговорити а зробити справу нема кому. ОТГ зас....лась з обіцянками, РДА глибоко паралельно, це вже не їх обов'язки. Так що панове Карлійчуки, Матейчуки, Брижаки, Абрамчуки і т.д. покажіть громаді на що здатні, здайте в експлуатацію будинок, а бо хочаб визначіть хто замовник і забудовник дорого об'єкта. Усик прийшов наговорив і сам напевне не зрозумів що наговорив. Ніякої послідовності. А до речі він вже пенсіонер і ОДА працює радником - старшим наливайком. Щось мені здається що відколи ОТГ, щось все важче стає. Хто за що відповідає? Хто на себе візьме відповідальність за провал. Мер, РДА, ОДА, чи ...,........
  • Гость: Я не поняв, це мені треба будинок здати чи жителям будинку? Розумних багато? Так може тобі після туалету ще і одно місце підтирати має виконком, міська рада, Бартош і УКБ?
  • Гость: Бл...ь, чому мені громада не заплатить за ремонт плоту, чи даху, чи ще якоїсь примхи. При цьому громада має платити гроші людям. які придбали житло і не хочуть(не можуть. не вміють, дуже хитро зроблені - як Вам більше подобається) за свої гроші довести все до пуття??!!!
  • Гость: Між іншим у тому будинку живуть не біднілюди. Деякі з них за ці 17 років побудували собі хати, а квартирки дітям віддали і ще за рахунок державихочуть довести все до ладу. так може ще й перевірити хто там проживає? нехай не будуть хитро ви... і роблять все самі.