Превентивна робота в школі – це запорука формування розвитку фізичної та морально здорової молоді

Протягом  тижня у Сторожинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 пройшов цикл бесід з превентивної роботи “Про права ти пам’ятай, але про обов’язки – не забувай”.

У школу була запрошена представник служби у справах дітей Гриценко Ольга Юріївна, яка розповіла учням не тільки про права дитини, але й про її обов’язки.

Ольга Юріївна відповіла на ряд запитань від учнів – чи повинні учні перебувати на вулиці після 22:00 без супроводу дорослого; чи припустимо, що учень палить цигарки і що це карається законом у вигляді штрафу (звісно, що штраф платить один з батьків).

Болюче питання – це невідвідування учнями закладу без поважної на те причини. Ольга Юріївна пояснила учням, що якщо дитина  пропускає  заняття, то служба у справах дітей, яка співпрацює зі школою, має право звернутися до батьків, щоб залучити учня до навчання. Також ознайомила видами адміністративної і кримінальної відповідальності.

В школу навідалися інспектори з дорожнього руху Сторожинецького відділу поліції Біденний Я.М. та Угренський І.І., які пояснили, що діти, які не досягли 18 років, не мають права кермувати автомобілем. Учням було дуже цікаво і вони жваво обговорювали теми, що стосуються дорожніх правил.

В свою чергу представники ювенальної превенції Антофій Ілля та Григорійчук Роман розповіли учням з девіантною поведінкою та тим, які стоять на внутрішньошкільному обліку з правопорушень в школі, ряд правил та законів, які не можна порушувати і які наслідки бувають, якщо порушувати закони Конституції України. Також зазначили про згубний вплив тютюнопаління, про недопущення порушень поведінки у громадських місцях.

Приємним було те, що зустріч пройшла у формі діалогів, учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про своє майбутнє і своїх близьких.

Такі зустрічі дуже корисні для нашого закладу, бо превентивна робота в школі – це запорука формування розвитку фізичної та морально здорової молодої особистості.

Джерело: заступник директора з виховної роботи Сторожинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Карамишева Олена Іванівна

Категорія: Освіта
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ