TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Гарячу тему доріг “залатують” аварійно та на холодну

Аварійний ремонт

Сьогодні нам зателефонували жителі села Ропча та мешканці вул. Кобилянської в Сторожинці, які повідомили, що зараз по дорозі, яка з’єднує Сторожинець з Ропчею, проводять дуже дивний ремонт проїжджої частини.

Чому дивний? Тому що ямковий ремонт дороги, до якого вже всі звикли, відбувався буквально по принципу “яма через три”, тобто ями  засипали асфальтовою сумішшю та закатували катком, але, на перший погляд, їх вибирали чисто інтуїтивно.

Вже на місці ми вияснили, що Райавтодор проводить аварійний ямковий ремонт холодним асфальтом, при якому закриваються тільки ями глибиною більше 5 сантиметрів. Тому ні оцінити ефективність такого ремонту, ні мотивацію працівників ми не можемо.

Також дорожники розповіли, не тільки асфальтова суміш ще минулорічна, а й заробітну плату вони отримували останній раз приблизно в той же період.

Надіємося, що крім цього аварійного та холодного ремонту на Сторожинеччину попаде ще якась частина із тих 35 мільярдів, які Уряд планує виділити на дорожнє господарство в 2017 році.

Читайте також:  Служба автомобільних доріг ремонтує на автошляху Р-62 ділянку в районі села Михальча
Категорія: Відео Новини району
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ