TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

ДСНС застерігає від спалювання стерні та сухої рослинності

Спалювання сухої рослинності

З приходом весни відмічені непоодинокі випадки спалювання сухої рослинності, що призводить до значного забруднення атмосферного повітря, погіршення якості земельних ресурсів, наносить велику шкоду довкіллю, загрожує виникненням лісових пожеж та загорянням житлових будинків.

Якщо спалювати суху траву на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, дим і вогонь здатні спричинити замикання електроліній, а це призведе до відключення електропостачання населених пунктів.

Значна кількість диму від випалювання сухої рослинності та її залишків впливає і на стан здоров’я людей – сприяє збільшенню кількості захворювань органів дихання й очей, захворювань серцево-судинної системи.

Пам’ятайте, що нехтування правилами пожежної безпеки тягне за собою адміністративну відповідальність!

Згідно з Адміністративним кодексом України, за самовільне спалювання рослинних решток на громадян накладається штраф в сумі від 170 до 340 грн., а на посадових осіб – від 850 до 1190 гривень.

Сторожинецький районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області закликає мешканців району припинити безконтрольне випалювання сухої рослинності!

Також, щоб запобігти пожежам від палаючої трави або стерні, слід завчасно проводити роботи по створенню протипожежних смуг, постійно очищувати території від сухої трави і горючого сміття.

Джерело: Сторожинецький районний сектор ДСНС України у Чернівецькій області.

Читайте також:  Вночі у Верхніх Петрівцях згорів житловий будинок
Категорія: Суспільство
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ