TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Наші краяни повернулися з змагань по кікбосингу з нагородами

Вчора, 18 березня 2017 року, в місті Надвірна Івано-Франківської області, відбувся обласний Чемпіонат з кікбоксингу, де прийняло участь більше 60 спортсменів.

Приймали участь в цим змаганнях і наші краяни, бійці спортклуба ФАНАТ (клуб боксу, кікбоксингу, кросфіту та аеробіки), тренером якого є чемпіон Украіни з кікбоксингу Дробот Володимир.

Сторожинецький клуб представляли три бійця і всі вони зайняли призові місця. Також в ринзі вели бій двоє бійців з клуба “Сила та честь” (село Панка), тренером якого є Михайло Лазорюк, які теж повернулися з призами.

Наші бійці вели запеклу боротьбу в ринзі і гордо відстояли честь свого клубу і та своєї громади. “Фанатівці” Маниліч Василь та Лотанюк Руслан привезли додому срібло, Танасійчук Дмитро здобув бронзу. До скарбниці клубу “Сила та честь” додалося дві нагороди: Поздняков Юліан здобув бронзу, а Баланюк Іван – золото.

Читайте також:  Збірна команда області з легкоатлетичного чотириборства за участі сторожинецьких спортсменів стали призерами змагань чемпіонату України ФСТ «Динамо»
Категорія: Спорт
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ