TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Щоб потренуватися на березі річки, гуртківці ЦДЮТ вимушені спочатку прибирати сміття

В Сторожинецькому ЦДЮТ є гурток “Пішохідний туризм”, вихованці якого тренуються в місті на березі Сірету біля моста по вул. І. Вільде. І кожного разу, коли тренери з дітьми приходять позайматися, вони спочатку вимушені прибрати величезну кількість сміття, яку залишають за собою “відпочивальники”.

Крім пляшок та обгорток від чіпсів часто в траві трапляються і інші “сюрпризи” – шприци та скляні уламки.

У гуртківців виникають питання. Спершу до містян – невже важко прибирати за собою? Адже сміття на березі річки майже в центрі міста не викидають жителі сусідніх районів. І друге питання до комунальників – чому сміття не прибирається та коли влада почне штрафувати за такі речі?

Зрозуміло, що головне в вирішенні питання засмічення берегів не тільки річки, а й зелених зон – це самосвідомість громадян. Безконтрольно викидаючи сміття – ми нищимо природу нашої громаду, у якій самі живемо і у якій живуть наші діти.

Категорія: Відео Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ