TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Випускник Сторожинецького лісового коледжу відзначений нагородою за наукові дослідження

Нещодавно на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за галуззю науки “Екологія та екологічна безпека”.  У завершальному етапі конкурсу брали участь близько 100 студентських наукових робіт з різних університетів України. Тематика досліджень вражала своєю актуальністю, новизною та різноманітністю. Оцінювання робіт здійснювала конкурсна комісія у складі вчених з різних навчальних закладів України.

У фінальному турі наукового конкурсу за підсумками І туру конкурсу серед інших була представлена студентська наукова робота Миколи Георгіяна, випускника Сторожинецького лісового коледжу 2013 року, який нині є магістром ННІ лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Спеціально для конкурсу Микола зробив доповідь про проведені наукові дослідження, опублікував матеріали про отримані результати і за результатами конкурсу нагороджений дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу “Моніторинг лісових екосистем за даними космічної зйомки”, у якій здійснив аналіз сезонних композитних зображень Sentinel-2  і  встановив структуру лісового фонду та видовий склад лісів Боярської лісової дослідної станції.

Свою наукову роботу Микола Георгіян   виконав у рамках діяльності студентського наукового гуртка «Таксатор»  кафедри лісової таксації та лісовпорядкування.

Результати Всеукраїнського конкурсу ще раз засвідчили про те, що напружена повсякденна праця педагогічного колективу коледжу успішно втілюється в досягнення наших випускників.

Категорія: Освіта
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

 

АРХІВ